Wpis z mikrobloga

Wykop to wspaniałe miejsce gdzie można spotkać wielu ciekawych ludzi. Jednym z naszych wspanialszych użytkowników jest @lechwalesa

#lechwalesa ma szczególny dar odnajdywania wpisów średnich (bądź nawet kiepskich), dodawania swojego komentarza (nieważne jakiego) czym podnosi rangę wpisu na wyższy poziom. To tak jakby prezydent widział kiepski wpis, podchodził do niego z poczuciem zlitowania i mówił "a może bym cię tak podrzucił do gorących?". Poniżej mała kompilacja #lechwalesacontent - trzeba kliknąć by powiększyć. #heheszki
sonoitaliano - Wykop to wspaniałe miejsce gdzie można spotkać wielu ciekawych ludzi. ...

źródło: comment_UGiqWsljaK4LLy4QQI7AWpCKbPZlSKub.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sonoitaliano: jeszcze było zdjęcie z kościoła z podpisem 666. mówicie co chcecie, ale koleś przynajmniej nie zgrywa kogoś kim nie jest. wrzuca fotki, podpisuje jak mu się chce, ale nie zadziera nosa, nie wykorzystuje speców od marketingu i jest sobą. jest jedną z ikon mirko. myślę, ze powinniśmy go wszyscy tu na mirko szanować.
  • Odpowiedz
@uziel: gdzieś czytałem komentarz, że to jest wspaniała myśl - Leszek może być wszędzie, w każdym towarzystwie, w każdym miejscu świata, a jednak jest tu z nami - na mirko. Ja też tak do tego podchodzę. Zrobiłem tę kompilację żeby trochę pośmieszkować, ale szczerze się cieszę, że jest tu z nami.
  • Odpowiedz
@sonoitaliano: mi sie najbardziej podobała akcja jak Pan prezydent wrzucił wpierw zdjęcie z ludźmi, a potem samotnie, ktoś napisał komentarz w stylu "a gdzie inni?", a on odpisał coś w stylu "inni chowali się w 89 coś tam coś tam"
  • Odpowiedz
Chciałbym mieć takie poczucie humoru jak wy, szczerze mówiąc, tak jak zacząłem z kamienną twarzą tak skończyłem oglądać te "strasznie śmieszne" wypowiedzi i nadal nie mam pojęcia co tam jest śmiesznego? Faktycznie dwie 5 z d--y wzięte czy 777 to zapewnia mnóstwo śmiechu...
  • Odpowiedz
@sonoitaliano: Fajny był jeszcze ten wpis, w którym Prezydent zamienił się z Papieżem i sam to opublikował na mirko, chociaż on nie klasyfikuje się jako komentarz Prezydenta pod losowym wpisem. :-)
  • Odpowiedz