Wpis z mikrobloga

@cielo:Miałem podobnie, 2 dychy pożyczone i jak makiem zasiał... Gość to straszny lewak-pijus-intelektualista, więc suma sumarum w ogóle mnie nie zdziwił fakt, że nie oddał tej kasy.
  • Odpowiedz
Ja p------e, chyba nie potraficie rozmawiać z ludźmi. Pomyślcie sobie, że ktoś już mocno leci w c---a z kasą a wy piszecie do niego w stylu

Hehe no co tam Seba miałbyś jakoś oddać ten hajsik kiedyś czy nie hehe wariacie :DDDDD


zamiast

Kiedy
  • Odpowiedz
@suszonepomidory: Ja podpisuję umowy przy pożyczaniu większych sum. Poza osobami, którym ufam w 100%. Jak jakiś gość z którym ludzie nawet na fb nie piszą o niczym innym poza pieniędzmi ich nie oddaje to znaczy, że pożyczający popełnił błąd. Każdemu się zdarza. Ja sąsiadowi pożyczyłem 110zł i mimo, że mieszka naprzeciwko to mnie do tej pory unika. Ostatnio szedłem do osiedlowego sklepu to z niego uciekł jak mnie zobaczył. Wystarczy
  • Odpowiedz
A ten mi 50 prawie dwa lata już przelewa xD


@Quazu: A Ty co wyprawiasz? Z tego screena i kontekstu wpisu, wynika jakbym Ci coś wisiał. Z tego co pamiętam, to chciałem Ci pomóc, dobrowolnie sprezentować te 5 dych, a Ty ze mnie jakiegoś dłużnika robisz. Pięknie, że Ci tego nie wysłałem, tak sobie myślę, że za takie wrzutki, powinienem Cię zwyczajnie na te 50 złotych naliczyć. Świnia z Ciebie
  • Odpowiedz
@choleryk: Uczciwie je zarobiłem naprawiając ci ff i flasha, czego nie potrafiłeś zrobić sam, ani nikt na mirko nie był w stanie ci pomóc xD Z dobroci serca by mi się nie chciało.
  • Odpowiedz
@Quazu: A rzeczywiście, teraz sobie coś przypominam. Wątpię, byś sobie wtedy za to jakąś kasę zażyczył, bo kto bierze kasę na mirko za pomoc coś przy komputerze? Chciałem Ci się zwyczajnie odwdzięczyć sam od siebie, nie rób ze mnie tu na forum jakiegoś dłużnika. Ewentualnie niesłownego, sam nie wiem dlaczego nie puściłem. Wyślę Ci jednak, bo jak obiecałem, to obiecałem, ale przez taki numer, aż mam mieszane uczucia. Skoro tak
  • Odpowiedz
@choleryk: No jeżeli nadal się poczuwasz do spełnienia starej obietnicy, to bardzo mnie to cieszy, nawet po takim czasie. Zaraz Ci dam na pm numer konta ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz