Wpis z mikrobloga

7 dzień walki:

basen - 21 basenów + 20 min sauna

#oswiadczenie : Jak na saunę to tylko rano, kiedy pusto.

#coolstorytroche : Zacznę od początku, u nas na basenie są 2 oddzielne strefy: basen i sauna(kilka kabin).

Pewien #janusz postanowił: "po co iść na prysznic po basenie, jeśli w saunie i tak się spocę" i oczywiście trafiło na moją kabinę, #janusz wpakował się do mojej po 2-3 min. myślałem że się porzygam, takiego smrodu dawno nie czułem, postanowiłem ewakuowałem się do innej sauny a tam 4 baby, które non stop napier*alały ozorem, po zwróceniu uwagi odpowiedziały mi: "jak Panu się nie podoba, to ma Pan inne do wyboru kabiny".

Jak tu się zrelaksować !!

#arturrovfitblog #sport #odchudzanie #basen #sauna
  • 4
@Arturrow: Sauny przy basenach to syf i chodzi tam największy plebs co o podstawowych zasadach korzystania z sauny nie ma pojęcia. Trzeba chodzić tam gdzie pilnują i gdzie tych brudasów nie stac.
@Arturrow: No to dobrze, że nago akurat. Nie wiem czy to pozytywnie napisałeś czy negatywnie. A wejdź w Polsce to Cie od zboczeńców wyzwą. Ci ludzie nigdy w życiu na saunie z prawdziwego zdarzenia nie byli. A upomnij brudasa, że po wyjściu z pomieszczenia od razu włazi cały spocony do bali zamiast sie wczesniej spłukać to Cie jeszcze #!$%@?.

Z tym małym ręczniczkiem to troche lipa, bo powinno tacy moczą deski
@Bobas: Oczywiście na plus pisałem, a do tego cisza i spokój. Najlepsze w tym jest to że do Czech przyjeżdżają też Polacy i nikt do nikogo nie ma żalu, że dziecko musi oglądać "goliznę" innego pana, pewnie w Polsce ten sam koleś by cie powyzywał od zboków i że jego dziecko będzie miało traumę do końca życia. Chociaż muszę powiedzieć, że jak byłem pierwszy raz na takim basenie to byłem zszokowany,