Wpis z mikrobloga

Appleseed Alpha to najpiękniejsza animacja jaką w życiu widziałem i nawet Final Fantasy Advent Children się chowa, AS1 i 2 było masakratorem gałek ocznych, anime zajebiste pod każdym względem, Alpha jest nieco inne ale tak piękne że po obejrzeniu mam ochotę obejrzeć od razu jeszcze raz, jest piękne pod względem graficznym jak i muzycznym, fabuła super jak zawsze w AS no i polecam fanom #metalgearsolid bo Dunan to taki nowoczesny Snake a pojawia się też coś co cholernie przypomina jakiegoś z Metal Gearów, strzał z railguna FTW...

Film robi wrażenie, dla mnie nawet nie 10/10 bo skalę #!$%@?ło, warto było czekać kilka lat na to.

#anime #appleseed #film
Liquid_Snake - Appleseed Alpha to najpiękniejsza animacja jaką w życiu widziałem i na...

źródło: comment_fcmq7d4TCJSdIZ8s9bHujcrkDxpANEbS.jpg

Pobierz
  • 46
@Liquid_Snake: mam brainfucka przez Ciebie - z jednej strony widziałem kiedyś jakiegoś appleseeda (ex machina? coś takiego) i mi się nawet podobało, więc ten tekst mnie zachęca. Z drugiej strony piszesz, że ff: advent children Ci się też bardzo podobało, a to największe gówno jaki dooglądałem do końca i najniższa ocena jaką kiedykolwiek wystawiłem na malu (3/10, z taką oceną mam jeszcze tylko air i nr.6). Nie wiem co robić w
@Liquid_Snake: btw, skoro jesteś temacie, to może będziesz wiedział: jak nazywa się ten kawałek? Chodzi mi o oficjalny tytuł na OST, żebym mógł sobie mp3 w odpowiednio wysokiej jakości znaleźć. A nie zależy mi tak bardzo, żeby ściągać całego soundtracka i przesłuchiwać po kolei:P
ryhu - @Liquid_Snake: btw, skoro jesteś temacie, to może będziesz wiedział: jak nazyw...
@Liquid_Snake: taa, ja bym musiał ściągnąć film z jutuba, przekonwertować go do audio, wyciąć fragment i wrzucić w program (o ile się da). Z uwagi na niedorozwój mojej kary dźwiękowej nie jestem w stanie przechwycić muzyki lecącej w tle, więc przycisk "record" jest dla mnie bezużyteczny.
@Liquid_Snake: meh, znalazłem już i tak. Googlem, bez udziału jakichś podejrzanych programów. Co najlepsze, trafiłem to po śpiewanych słowach( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cur in gremio haeremus


Cur poenam cardi parvo damus