Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Opisuję w tagu różne historie, ale właśnie na własnych oczach obserwuję takie zjawisko patologii na wykopie - @suckuba wrzuciła zdjęcia zabawek łóżkowych i oczywiście Stooley nr 1, pan @SimonTheSaint unosi się okropnie i stwierdza, że w JEGO MNIEMANIU (które de facto wszyscy mają w dupie, nie oszukujmy się :)) @suckuba jest zła, niedobra itp. Potem @ziemniaczana_krolewna interesuje się jej losem i pracą (WTF?)...

a wiecie, co ja tu widzę? Tak jak na wsi - ktoś zrobi coś na co ma ochotę, a ludzie ze wsi ze swoim zaściankowym myśleniem #obgadujo i #boldupio strasznie, że ta to zła i że #!$%@? i że zabić, i na stos, i powiesić xD

Weźcie #!$%@? wyjdźcie poza mirko, zaczerpnijcie trochę powietrza i nauczcie się czegoś o życiu - macie #boldupy o to, że ktoś na portalu internetowym wrzucił zdjęcia swoich zabawek... ???? Jak to w ogóle brzmi? xD

MAMO BO ONA WRZUCIŁA ZDJĘCIA ANALNEJ ZABAWKI NA WYKOP.PL I MUSZĘ JEJ POWIEDZIEĆ, ŻE JEST ZŁA


Na koniec moje słowo - mam #!$%@? na to, co robi @suckuba

Mam #!$%@?, w jaki sposób używa tych zabawek.

Mam #!$%@?, z kim.

Ale zajebiste propsy dla niej, bo każdy #boldupy u wykopków jest soczysty i za każdym razem równie śmieszny.

#patologiazewsi #patologiazwykopu #bekazboludupy
  • 35
@diarrhoea: przejrzyj gorące, większa część mikrobloga opiera się na chwaleniu byle gównem (urodziny, rozmowa o pracę, zdjęcie kota, psa, mordy) w celu zebranie atencji. A że trafiła się osoba, która pod tym względem przebiła wszystkich do tej pory to atencjusze mają problem.
@TomZa11: z Twojego profilu:

Interesuję się szeroko pojętą psychologią oraz procesami jakie zachodzą w danej osobie kiedy poddaje się ją różnym bodźcom zewnętrznym. Staram się być miłym i sympatycznym człowiekiem, ale nie zawsze mi to wychodzi, nad czym nie ubolewam.


No nieźle ci idzie, nieźle. #czarnolisto
Ale zajebiste propsy dla niej, bo każdy #boldupy u wykopków jest soczysty i za każdym razem równie śmieszny.


@LoginZajetyNiepoprawny: Jeden z głównych powodów dla których przeglądam mirko. Banda tłuków napinająca się w necie na temat buttpluga zakupionego przez dziewczynę, której nie zna zapewne 99,99% z nich. Imperium beki, większe nawet niż wstawianie zdjęcia z rzeczonym buttplugiem.

Inna afera "seksualna" - sesja w zbożu. Podobny poziom.
@LoginZajetyNiepoprawny: ależ debilny wpis

laska upublicznia zdjęcie swoich zabawek (dokładnie - upublicznia) i zapewne to robi po to, żeby nikt tego nie zobaczył i żeby nikt, ale to absolutnie nikt tego nie skomentował xDDDD

nie widzisz absurdu swojego rozumowania? Po co ona niby wrzucała to zdjęcie, jak nie po to, żeby dostać ewentualne komentarze? Pomijając już to, że każdy jeden człowiek ma prawo oceniać zachowanie innych ludzi, a już szczególnie tych,