Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Opisuję w tagu różne historie, ale właśnie na własnych oczach obserwuję takie zjawisko patologii na wykopie - @suckuba wrzuciła zdjęcia zabawek łóżkowych i oczywiście Stooley nr 1, pan @SimonTheSaint unosi się okropnie i stwierdza, że w JEGO MNIEMANIU (które de facto wszyscy mają w dupie, nie oszukujmy się :)) @suckuba jest zła, niedobra itp. Potem @ziemniaczana_krolewna interesuje się jej losem i pracą (WTF?)...

a wiecie, co ja tu widzę? Tak jak na wsi - ktoś zrobi coś na co ma ochotę, a ludzie ze wsi ze swoim zaściankowym myśleniem #obgadujo i #boldupio strasznie, że ta to zła i że #!$%@? i że zabić, i na stos, i powiesić xD

Weźcie #!$%@? wyjdźcie poza mirko, zaczerpnijcie trochę powietrza i nauczcie się czegoś o życiu - macie #boldupy o to, że ktoś na portalu internetowym wrzucił zdjęcia swoich zabawek... ???? Jak to w ogóle brzmi? xD

MAMO BO ONA WRZUCIŁA ZDJĘCIA ANALNEJ ZABAWKI NA WYKOP.PL I MUSZĘ JEJ POWIEDZIEĆ, ŻE JEST ZŁA


Na koniec moje słowo - mam #!$%@? na to, co robi @suckuba

Mam #!$%@?, w jaki sposób używa tych zabawek.

Mam #!$%@?, z kim.

Ale zajebiste propsy dla niej, bo każdy #boldupy u wykopków jest soczysty i za każdym razem równie śmieszny.

#patologiazewsi #patologiazwykopu #bekazboludupy
  • 35