Wpis z mikrobloga

@Kaethax: ale ja mówię o piśmie. Każdy z IQ trochę wyższym niż przeciętny idiota, każdy z umiejętnością życia w społeczeństwie potrafi się składnie wypowiedzieć. Ze składnym pisaniem już gorzej, czego dowodem jest np. Pan Prezydent, który mimo bycia wyedukowanym ma z tym problemy. Nie liczę nawet dyslektyków, więc sam nie p-----l. Mało kto niewychowany w erze internetu posługuje się pismem na tyle często, żeby pamiętać choćby na takim poziomie jak
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: wypowiedź może być pisemna, taki tępy jesteś, że wszystko trza jak krowie na rowie? Nie od dziś wiadomo, że politycy to w większości idioci, a oni akurat sporo piszą, a przynajmniej podpisują, a piszą to zapewne stażyści. Ja znam ludzi którzy Ciebie by kupili razem z mieszkaniem i rodziną i umieją używać języka. Wszystko zależy od towarzystwa, nie mierz innych swoją miarą.

Swoją drogą, beka z Ciebie. W tym
  • Odpowiedz
Swoją drogą, beka z Ciebie. W tym przypadku powinieneś napisać "nie wychowany", bo używasz tego jako czasownika.


@Kaethax: jeśli się nie mylę, to jest to imiesłów przymiotnikowy. Lata temu ujednolicono te formy (w przypadku przymiotników i imiesłowów) i w obu przypadkach "nie" zawsze piszemy razem (no chyba, że opisujemy przeciwieństwa: "nie wychowany, a rozbrykany" itd., ale to w moim komenciku nie wystąpiło :]), ale mogę się mylić.

Gwiazdy i inni utalentowani ludzie? Albo jestes trollem, albo skończonym idiotą. Od kiedy gwiazdy są utalentowane? Większość osób określanych jako gwiazdy to debile z kolorowych
  • Odpowiedz