Wpis z mikrobloga

Jego życie jego los, póki nie zagraża innym niech zażywa.


@Pan_wons: jest taki problem z narkotykami że jak się kończą to zazwyczaj nie masz pracy a na odwyku dostajesz szajby i zaczynasz kraść i napadać aby zdobyć na działkę. I taki jest finał tego zdania.
  • Odpowiedz
@Pan_wons: A może warto spojrzeć to na to w ten sposób, że X idzie do więzienia, bo brał n-------i, to mądry Y widząc, że X ma zmarnowane przez to życie nie będzie się brał za niedozwolone u----i :)
  • Odpowiedz
@KREM_Z_BROKUL: powodem tego może być to, że niektóre wykopki jeszcze nie dorosły do prawdziwego liberalizmu i myślą, że wolność polega na tym, że oni mogą robić to, co chcą, i że inni będą chcieli wykorzystać wolność w dokładnie ten sam sposób. C-----e zdanie wyszło, ale jest już dość późno i ten no.
  • Odpowiedz
@WlasciwosciBetonu: generalnie to lewactwo polega na tym, że robisz co chcesz, dlatego stoi w kontrze do religii, która wymaga dyscypliny i jakiejś stateczności

a największy absurd jest taki, że wykopki są za wolnością obyczajową i gospodarczą, i utożsamiają to z prawicowością, co jest bzdurną kalką ideologiczną z USA, gdzie libertarianie uważani są za stronę konserwatywną (co swoją drogą też jest głupotą i się to pewnie zmieni)

jednocześnie te same wykopki
  • Odpowiedz
@KREM_Z_BROKUL:

generalnie to lewactwo polega na tym, że robisz co chcesz, dlatego stoi w kontrze to religii, która wymaga dyscypliny i jakiejś stateczności


No chyba nie do końca jednak, bo socjalizm też jest częścią lewactwa. Państwo decyduje o tym, że masz pomagać innym i
  • Odpowiedz
@Zwanek: człowiek po zażyciu niektórych narkotyków jest nieobliczalny. Fajnie, pozwólmy mu decydować o swoim życiu. Szkoda, że przy okazji może zadecydować o kilku innych życiach, jak np. słynne "napady kanibalizmu", bo ktoś sobie jebnął sole do kąpieli w nos czy jak to się ćpie. Już wolę, żeby jeden n------n gnił we więzieniu i miał zniszczone życie, niż żeby nieświadomie zniszczył po zażyciu kilka żyć po drodze.
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Nie przesadzaj, nie jestem jakimś odrealnionym libertarianinem(pisałem już kiedyś chociażby o tym, że sprzeciwiam się jeździe po pijaku). To oczywiste, że jakieś granice powinny być ustalone. Tyle że wg. mnie powinny one być o wiele, wiele dalej niż są obecnie. Np. nie słyszałem o jakichś masakrycznych odpałach po zielsku czy LSD, a jeżeli takie się zdarzyły(co pewnie miało miejsce), to są na tyle marginalne, że nie powinny być brane
  • Odpowiedz
@Zwanek: no ja też nie jestem lewakiem, wręcz przeciwnie, ale imho każdy, kto bierze jakieś mocne n-------i sprawiające, że człowiek staje się nieobliczalne - nie zasługuje na życie i powinien dostać karę śmierci albo dożywocie.
  • Odpowiedz
@MSKappa: jeśli już chcesz coś robić z narkomanami to wyślij ich na odwyk/zleć meldowanie się na siusiu na komisariacie raz w tygodniu, ale nie więzienie k---a.
  • Odpowiedz