Wpis z mikrobloga

#ksiazki #apokalipsa #metro2033 #metro2034 #czytamksiazki

Metro 2034 duzo gorsze od '33. Jestem w polowie ksiazki i mam wrazenie ze czytam Fazy Grawitacji Dana Simmonsa. Zamiast akcji jakies rozterki z notatnikiem, bujanie sie w Hunterze. Co to ma byc? Jestem w 50% i nie wiem jak doczytam to do konca.

Oczywiscie pierwsza czesc ma mkcne 10/10
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sulkov: tytuł kojarzę, ale taka typowa fantastyka to bardzo nie moja bajka. Dla mnie max co może być to zombie i postapokalipsa właśnie. Dlatego sięgnęłam po Metro.
  • Odpowiedz
@sulkov: a konkretniej? Wolałabym dostać informacje z pierwszej ręki. Jak widzę 'magia' w opisie, to mnie skręca. Dobrze, że smoków, elfów i wikingów nie ma, bo chyba by mnie wykręciło na lewą stronę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra: smoki są, prawie wikingowie też są :> Ale jest też futurystyczna technologia czyniąca ze zwykłego kolesia nadczłowieka. Są obce planety i tym podobne. Może się spodobać.
  • Odpowiedz
@sulkov: mam na liście ok 7-10 książek, które chcę przeczytać po kolei, więc na nudę nie narzekam w tym przypadku, ale może kiedyś się przekonam, nie wiem.. Ja nawet nic Tolkiena nie dałabym rady przeczytać, tak mnie strasznie odrzuca fantastyka |:
  • Odpowiedz
@sulkov: przeczytałem Hobbita jak byłem mały, jakieś 3 razy. Super książka. Czytałem zanim to było modne. Apogeum #!$%@? nastąpiło w kinie, z różowym na pierwszym filmie

1. CZEMU AKCJA SIĘ URYWA? - "będzie druga część"

2. jesteśmy na dwójce, PRZECIEŻ TO JESZCZE NIE KONIEC KSIAZKI -"będzie następna część"

3. thepiratebay.org
  • Odpowiedz