Wpis z mikrobloga

O tym, że Shido zacznie pisać na Wykop.pl w dużej mierze zadecydował przypadek i pomoc ludzi, którzy wierzyli w jego nieprzeciętny talent.

- To, że Shido jest na Mirko, sprawił przypadek. Trzy lata temu, w grudniu, zobaczyłem go na NK. Zapytałem, co u niego słychać, a on, że zamierza wrócić do Anglii, bo nie ma już za co żyć. Postanowiłem wziąć go pod opiekę, a wsparcie zadeklarował #maciejpsuje , miłośnik śmieszkowania, któremu udzielałem porad - wspomina #lechwalesa .

Były prezydent wypowiada się o urodzonym w Krośnie, Mirku w samych pozytywnych słowach.

- Jaki jest Shido? Mogę mówić w samych superlatywach: miły, serdeczny, uczynny, dobrze ułożony. Na początku do naszej współpracy podchodził z rezerwą. Dziwił się, jak ja mam go szykować do śmieszkowania na Mirko, jak widział wokół same #bordo a on był jeszcze #zielonypasek . A ja, po odejściu z polityki , bawiłem się już na Mirko tylko z bordo. Kiedy dowiedział się o sukcesach moich poprzednich #zielonychjanuszy na Wykop , obdarzył mnie zaufaniem - podkreślił Leszke.

Dodał, że jego podopieczny nie je mięsa wieprzowego i... ucieka od alkoholu.

- On w życiu piwa nie skosztował, a zmusiliśmy go do lampki szampana, gdy dwa lata temu urodziła mu się córka. Całej nie wypił, tylko połowę. Kawalerkę ma tak małą, że gdy przyjdzie do niego kilka osób, to się nie obrócą dookoła.

Wałęsa, który karierę śmieszka zaczął w wieku 65 lat i od razu został bordo na Mirko przyznał, że ban Shido na Mirko to jego pomysł.

- Założeniem było właśnie otrzymanie bana. Wyjaśniłem mu, że jak chce otrzymać prawdziwego kopa od życia,musi go dostać. Śmieszkował z głową, plusował również uparcie, plan zrealizował w stu procentach. Dzielę z nim radość. Dla mnie, dla mojej żony Danusi, jest jak syn, i tak go traktujemy - zaznaczył śmieszek Leszek

#pasta #heheszki #coolstory #takasytuacja