Wpis z mikrobloga

@Askyn: Słyszałem różne opinie na ten temat. Moim zdaniem był świetny (finałowy jam gniótł mózgi po prostu ;) ). Ale brakowało mi trochę kontaktu z publiką no i Under the Bridge nie zagrali :<
@giluu: @Askyn: @666donovo: @rybako: Ja niestety również dotarłem dopiero na Bemowo.

Final jam miażdży:)

Podobno jest w nim riff z czasów Californication, który był w czasie nagrywania tego albumu częścią jakiejś piosenki, która nigdy nie ujrzała światła dziennego :)

Ale ostatnio wycieka coraz więcej starych materiałów, polecam kanał rhcptv6, zobaczcie ile tam jest perełek:)

[rhcptv6](https://www.facebook.com/Rhcptv5?fref=photo

@Askyn: @666donovo: @rybako:
radogost - @giluu: @Askyn: @666donovo: @rybako: Ja niestety również dotarłem dopiero ...
@666donovo: wiadomo, ja wybrałem się ostatnio na Metallikę, mimo, że już ich w sumie nie słucham, ale stwierdziłem, ze koncert takiego giganta trzeba zaliczyć:) ale RHCP jarają mnie nieustannie od 1999, choć zdarza mi się ich nie słuchać i pół roku. W tym czasie od elektro do rapsów i etnicznej, trzeba poszerzać horyzonty, ale po pewnym czasie, szczególnie gdy zaczyna się lato, odpalam Scar Tissue i wpadam w to znowu:)