Wpis z mikrobloga

#rozowepaski też mają mistrzowskie sztuczki na wciśnięcie swojego numeru dla #niebieskiepaski, a Wy mówicie, że takie niebystre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Wracasz z imprezy #!$%@? ledwo stojąc na nogach i zahaczasz o stacje benzynową, prawdopodobnie wyglądasz jak toaleta na woodstocku ale świadomość jeszcze jest

2. Pytasz się rozowego za kasą o doładowania do telefonów, na co ona zaczyna sie jąkać i gadać o tym, że też ma te sieć i mam jej dać komórkę. #!$%@? zgadasz się na wszystko, dajesz, ona coś tam wklepuje, po czym mówi, że niestety nie mają do tej sieci

3. Prosisz jescze o parę drobiazgów, wiem że z czegoś ryłem ale nie pamiętam z czego.

4. Następnego dnia wstajesz rano i widzisz wiadomość od kogoś z kontaktów podpisanego "Julia" o treści "dotarłeś szczęśliwie do domu? :)"

#podrywajzwykopem #desperacjamotzno
  • 36
@mistra: nie, nie, mówię na trzeźwo po fejsie. co nie zmienia faktu, ze nie jestem zainteresowany niczym więcej niż posiadaniem kolezanki.

@mysteq: bardzo możliwe bo widze ze chodzi na te samą uczelnię, co ja, tylko inny kierunek, a na stacji chyba dorabia.

@epi: @quizonmyface: hahaha ta xD

a co do bycia #!$%@?, ja mam po alko tak jak pisał @messern smieszek mode i ogólnie radosne inby i generalnie