Wpis z mikrobloga

@Zabisyn: W centrum sami podchodzą. Ostatnio jak byłem w maju to jakiś mocno urobiony murzyn w dredach proponował mi LSD i nawet gadał coś po polsku jak mu powiedziałem skąd jestem. Ceny nie podam bo nie byłem zainteresowany, takie pytania to na hyperreal raczej
  • Odpowiedz
@Zabisyn: Stary, to nie jest koka, tylko środek na sztywnienie dziąseł. Jak zagadasz z Jimmym, to da Ci troszkę albo nawet sam wetknie czarnego palucha z białym proszkiem do Twojej mordy i będzię Cię tarł po dziąśle i mówił "czujesz jak sztywnieje?" a Ty będziesz jak "ooo, racja". Niby gram niby koki 50E na wejściu, do 30E da się zbić, taniej i lepiej będzie mefedron w polskim klubie xD

PS:
  • Odpowiedz
@Velati: wiem ze na hypku lepiej ale w trasie jestem na szybko z telefonu chcialem o jakies info

@jrider: dzieki a mef to chociaz mef? I mowisz o jakichs polskich klubach tam na miejscu czy sugerujesz zebu sobie darowac?
  • Odpowiedz
  • 1
@Zabisyn: mowie o polskich klubach w Polsce xD Skad chcesz wziac polskie kluby tam? :D Nie kupuj od murzynow na glownym deptaku Amsterdamu, bo to na bank jest przedrozone gowno i juz lepiej cena/jakosc wychodzi polski mef. IMHO nastaw sie na towar z kofikow i dopalacze z smartshopow, brunatnych dilerow nastwionych na turystow lepiej unikac. A ich LSD to jest w najlepszym przypadku NBOME.
  • Odpowiedz
@jrider: no tez sie zdziwilem o jakich polskich klubach mowisz. Na kwasie mi nie zalezy, kto je kwasa zeby isc w klub? :D O smartshopach nie pomyslalem.
  • Odpowiedz
@jrider: @Zabisyn: Generalnie w centrum da się dostać dobry temat na ulicy ale musisz widzieć skumać kiedy murzyn wchodzi w grupkę i ludzie za nim wychodzą bo ci na ulicy którzy stoją na winklach i zaczepiają każdego sprzedają w najlepszym wypadku jakieś rc a w gorszych jak mówi jrider jakieś znieczulacz do dziąseł. Jeżeli nie byłeś jeszcze i nie kumasz czaczy to lepiej weź w smarcie jakieś stymulanty,
  • Odpowiedz