Wpis z mikrobloga

są na mirko #stalkerzy z csi wykop? potrzebuje pomocy w odszukania szuji z #wroclaw , która ukradła mi nowego laptopa. Mam jego profil fb, kilka info, potrzebuje wiecej info ew adres.

Typ się wprowadzil 3 dni temu do pokoju obok, po czym zniknął zostawiajac jedynie klucze od mieszkania.

Chetnych do pomocy zapraszam na prv po wiecej informacj, sam majac do dyspozycji tylko tel niewiele zdzialam.

#stalking #kradno #zlodzieje #csiwykop
  • 7
problem w tym że opisywana kradzież miala miejsce w londynie, a facet prawdopodobnie bedzie w polsce bo tutaj nie dostal pracy po rozmowie kwalifikacyjnej

reasumujac, watpie aby brytyjska policja wspolpracowala z polska w takiej sprawie. a polskich bagiet nie mam jak powiadomic
@Dandsi: chyba ze tutejsze bagiety cokolwiek robia w takich sprawach

btw. moge zdobyc jeszcze tasme z monitoringu z jego morda

Orientuje sie ktos czy gdybym zrobil o nim znalezisko i wstawil jego morde to nie bedzie przekroczenie prawa?
@tonymakarony: zazwyczaj sprawy wykonywane na zasadzie współpracy z policją zagraniczną są wykonywane 10 razy lepiej. Zgłoś.

W Anglii chyba nie ma tak restrykcyjnych zasad publikowania twarzy. Jeżeli kradł na wyspach i tam go zarejestrowały kamery, a prawo brytyjskie nie zabrania, to możesz to opublikować (najlepiej na niepolskim serwerze)
@tonymakarony: kórwa co oni mają z tymi laptopami. Kumplowi też #!$%@?, ale w mieście oddalonym o 60 mil od mojego, spokojnego pierdziszewa. Jakieś #!$%@? z Łodzi. Jak to jest, że z gęby to zawsze wypatrzysz patolę, a jak się trafi jakiś normalnie wyglądający Polak to jest zazwyczaj w porządku, albo neutralnie niegroźny. Przynajmniej ja tak miałem.

Powiem Ci tak - zapytaj na insomnia.pl, dział Prawo i Ekonomia. Tam siedzi jeden prawnik
@maze: w sumie.. to na jego miejsce wprowadzila sie patola ale z nimi sie szybko dogadalem xD

jak goscia poznalem to ostro nasciemnial jaki to nieswiatowy z niego typ, szczurzy wyglad, bylem totalnie zaskoczony ze to on