Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki ale zmasakrowałem rano lewaków xD

Oglądałem Polsat news i tam był program o utonięciach i pada mniej więcej taki dialog;

czy nie uważa pan, że gdyby więcej dzieci w szkołach uczyło się pływać to utonięć byłoby mniej?


lewak mistrz fitness odpowiada:

jak najbardziej


i coś tam bełkocze

W tym momencie zastanowiłem się co by powiedzial Pan Janusz Korwin-Mikke gdyby tam był w studiu

Po chwili wypaliłem na głos

Proszę paniom otóż jestem święcie przekonany, że większość z tych osób które się utopiło umiało świetnie pływać. Rozumie Pan, osoby które nie umieją pływać stanowią może 5% topielców bo zazwyczaj nie wchodzą na głęboką wodę tylko brodzą po płyciźnie.


lewacto takie zmasakrowane. Dzięki ci Panie Korwinie za otworzenie mi oczu i umysłu na kłamstwa sprzedajnych mediów

PS. aż mame przyleciała i pyta się z kim ja rozmawiałem xD

#pasta #coolstory #heheszki #4konserwy #korwin #bekazlewactwa #polityka
  • 14
czy nie uważa pan, że gdyby więcej dzieci w szkołach uczyło się pływać to utonięć byłoby mniej?


@repiv: Wtedy utonięć byłoby więcej, bo więcej osób by w ogóle pływało. Jak ktoś nie umie pływać, to nie wchodzi do wody i nie ma żadnej szansy na utonięcie, co najwyżej w wannie.

Tak samo jak uczenie w szkołach jazdy samochodem spowodowałoby wzrost wypadków samochodowych, bo więcej osób jeździłoby samochodami. Więcej kierowców = więcej
@repiv:

No to [Masakra korwiniarza on]

Wypowiadanie się na temat, o którym nie ma się pojęcia to w waszej nowomowie masakrowanie lewaków. Oczywiste jest, że uczenie się czegoś od dziecka, znacznie zwiększa umiejętności w wieku dorosłym.

Wy, korwiniątka, nie jestescie w stanie pojąć że wielu osobom wydaje się że potrafią pływać. No ale czego się spodziewać po ludziach, którym ciągle wydaje się że wiedzą cokolwiek o ekonomii

[/Masakra korwiniarza off]
@Uwodziciel: "Korwin" mówi że osoby które nie potrafią pływać się nie topią. Ja mówię że osoby które nie potrafią kierować samolotem nie rozbijają samolotów. Ta sama logika. A każdy też może kupić samolot tak samo jak każdy może wejść do wody. Wolny rynek.
@mohair:

Ależ bzdura - napisałem powyżej, że tak samo jak wam wydaje się że znacie się na ekonomii tak samo komuś wydaje się że umie pływać. Tak samo jak wy wypowiadacie się o istotnych sprawach państwa będąc kompletnymi ignorantami, tak samo wiele osób pcha się na głęboką wodę, wiry, fale nie będąc dostatecznie wytrenowanymi i nie mając karty pływackiej.

Kazdy może kupic samolot tak samo jak każdy może wejść do wody
@Uwodziciel: Jesteśmy po tej samej stronie. Tak samo jak trzeba być mocno tępym żeby wchodzić do wody kiedy wydaję ci się że potrafisz pływać, tak samo trzeba być na poziome rozwielitki żeby zacząć pilotować samolot kiedy nie potrafisz. Wyolbrzymiłem tylko problem.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bo np. ilu jest pijanych debili którym wydaje się że mogą prowadzić samochód i potem zabijają niewinnych ludzi.

W przypadku pływania debile najczęściej
@Uwodziciel: Chodzi o to kolego lewaku, że sama nauka nie rozwiązuje problemu utonięć. Ludzie topią się nie dlatego, że nie umieją pływać tylko dlatego, że :

a)przeceniają swoje możliwości

b) wchodzą do wody po alkoholu

c) są debilami którzy idą pływać na niestrzeżone kąpieliska szczególnie w rzece lub w jakieś piaskowni

#bekazlewactwa