Wpis z mikrobloga

No siema,

wrzucałem jakiś czas temu protip jak zdobyć bilety na MŚ w Siatkówce za 5 PLN - co ciekawe mireczki nie do końca mi uwierzyły (hurr durr ale jak to przeciez to na pewno przekret jakis)

Dzisiaj pojawiły się wyniki pierwszej rundy konkursu o tutaj i co?

Na 2200 biletów było 250 zgłoszeń.

Także chyba jednak dla każdego wystarczy :)

Przypominam lifehack:

1. Kupujemy za 5 złotych polskich starter Plusa TU WAŻNE z Kartą Korzyści (kojarzycie Paszporty Polsatu? :D)

2. Rejestrujemy się na paszportkorzysci.pl

3. Dodajemy kartę z zakupionego startera do konta

4. Bierzemy udział w konkursie (http://www.paszportkorzysci.pl/baw-sie-razem-z-nami/)

Tutaj trzeba wrzucić zdjęcie na którym pokazujemy jak kibicujemy polskiej kadrze

Konkurs ma cztery rundy i w każdej z rund można brać osobno udział, w każdej rundzie jest ~2500 biletów do wzięcia :)

W sumie biletów jest over 9000!!!

Enjoy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo prawie #zadarmo #lifehack #siatkowka #volleyball #bilety #promocja
  • 27
@thepurpledinosaur: Są wyniki. Wygrałem:

pojedynczy bilet na dwa mecze jednego dnia FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 w dniu 10 września 2014 w Łodzi


czyli tak, jak chciałem:D

Dzięki za cynk, mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dami107: nie wiem, ja miałem kartę korzyści od ojca z paszportu polsatu :D

powinno starczyć, chociaż dziwię się, że ludzie nie wysyłają fotek, nawet reklamują ten konkurs w tv
@thepurpledinosaur: Sorry, że wołam Cię do tego wpisu, ale poszedłem dzisiaj do plusa, chciałem kupić starter za piątaka, ale spytałem się czy to wystarczy, żeby mieć tę kartę korzyści. Facet mi odpowiedział, że to działa tylko kiedy ma się umowę. Źle mi powiedział, czy ja nie rozumiem :D