Wpis z mikrobloga

Mirasy, co powiecie na kolejną głupią zabawę?

załóżmy, że każdy z was budzi się nagle z jakąś supermocą (zostaje narzucona z góry, nie możemy jej sobie sami wybrać), co byście z nią zrobili?

(żeby sprawdzić jaką moc zdobędziecie, musicie wejść na tę stronkę here a następnie kliknąć w Random Page w zakładce On The Wiki

ja wylosowałem to -> Manipulacja wiekiem

więc mógłbym trzepać hajs na odmładzaniu ludzi i przywracaniu świetności zniszczonym przedmiotom :>

#glupiewykopowezabawy #rozkminy #tylewygrac
v.....6 - Mirasy, co powiecie na kolejną głupią zabawę?

załóżmy, że każdy z was budz...

źródło: comment_QlvYKzsMO8NxUkWOz9rbkSGSd9fnUKeD.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@venci26: Food Entity Creation

The power to create beings of food or shape them to certain shapes. A sub-power of Food Manipulation, variation of Organic Entity Creation.

Tworzyłbym czisburgery z Mekdolana i sprzedawał po 2zł jak za starych dobrych czasów :D
  • Odpowiedz
@venci26: Mogę produkować i strzelać jadowitymi kolcami...

Nie mam pojęcia co z tym bym zrobił. Tworzenie kijków do grilla odpada, bo kolce są trujące, więc pewnie zostałbym płatnym mordercą. Mógłbym wchodzić na teren z bronią, bo nie dałoby się jej zobaczyć, bo byłaby w moim ciele i nie byłaby z metalu.
  • Odpowiedz
@venci26: Psychic blade construction czyli tworzenie ostrza ze skumulowanej energii psychicznej. Ale bym śmigał z Soul Reaverem na ręce ()

W przerwach między zwalczaniem zła rzeźbiłbym w różnych rzeczach niczym Edward Nożycoręki i już nigdy więcej nie poprosił o nóż do masła.
  • Odpowiedz
@Poirytowany: taką super moc to zdarza mi się aktywować

@venci26: pochłanianie duplikatów, a wraz z nimi ich umiejętności, wiedzę oraz możliwość leczenia się dzięki temu (przydatna umiejętność)
  • Odpowiedz
@venci26: Wzmocnienie przez kult... cóż, nie pozostaje mi nic innego jak założenie sekty i niszczenie wszystkich, którzy nie chcą mnie czcić.
  • Odpowiedz