Wpis z mikrobloga

Mirasy, co powiecie na kolejną głupią zabawę?

załóżmy, że każdy z was budzi się nagle z jakąś supermocą (zostaje narzucona z góry, nie możemy jej sobie sami wybrać), co byście z nią zrobili?

(żeby sprawdzić jaką moc zdobędziecie, musicie wejść na tę stronkę here a następnie kliknąć w Random Page w zakładce On The Wiki

ja wylosowałem to -> Manipulacja wiekiem

więc mógłbym trzepać hajs na odmładzaniu ludzi i przywracaniu świetności zniszczonym przedmiotom :>

#glupiewykopowezabawy #rozkminy #tylewygrac
v.....6 - Mirasy, co powiecie na kolejną głupią zabawę?

załóżmy, że każdy z was budz...

źródło: comment_QlvYKzsMO8NxUkWOz9rbkSGSd9fnUKeD.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@venci26: Self-Sustenance-wyjechałbym na Alaskę, nic nie jadł, nie pił i żył bez domu, śpiąc w śniegu i nurkując w mroźnych zbiornikach wodnych godzinami, bo przecież tlenu też nie potrzebuję.
  • Odpowiedz
@venci26: Moc replikacji własnych komórek (mogę formować swoje ciało w każdy dowolny kształt, coś w stylu Venoma ze Spidermana, ew. Alexa Mercera z Prototype).

Zostałbym Villianem i się z wami n---------ł, zakładam grupę anty-bohaterów. Oczywiście chcemy przejąć władzę nad światem, jestem szefem, proszę zgłaszać się do grupy, rozważę wasze aplikacje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@venci26: Autopilot, na początku pomyślałem co to za g---o, ale po przeczytaniu to w sumie fajna rzecz, nastawiasz się na autopilota w pracy i poza świadomością ciało wykonuje wszystkie obowiązki, albo nauka, pyk autopilot i czytaj notatki :D
  • Odpowiedz