Wpis z mikrobloga

Cena #dogecoin'a dalej spada... obecnie 28 satoshi. Ciekaw jestem ile osób tak naprawdę jeszcze wierzy w tą kryptowalutę tak jak ja.

Na reddicie ostatnio pojawił się bardzo ciekawy tekst, który stara się wskazać przyczynę spadku ceny: http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/2cw8tv/the_real_reason_for_dogecoins_falling_price/. Wydaje mi się, że jest w tym dużo racji.

Osobiście uważam, że społeczność dogecoin'a jest na tyla duża, że chyba tylko updatek bitcoina mógłby ostatecznie zabić doge'a. Spadkiem ceny przestałem się martwić w momencie, gdyż przestałem traktować dogecoin'a jako inwestycje krótkoterminową (włączając w to granie na giełdzie... by tanio kupić, dobrze sprzedać).

Obecnie co miesiąc dokupuję sobie nowe dogecoiny. Zastanawiam się, ile osób będzie kiedyś żałować, że nie kupiło jak były tak tanie jak są teraz :)

#kryptowaluty
  • 14
@noisy: Cena jest tak niska, że teraz większość osób chce kupić i od razu sprzedać o 1 sat drożej (kilka % zysku). W ten sposób w naturalny sposób tworzą się sell walle, więc nie liczyłbym na wzrost. W nowych walutach to nie problem, bo wchodzi dużo nowych kupujących; w starych - każdy chce zmniejszyć straty, więc robią to co napisałem wcześniej. Cena by musiała wzrosnąć do > 100 sat, bo wtedy
@noisy: jak zarobiłeś na dogach to szukaj czegoś nowego bo na dogu tylko stracisz. zobacz sobie wykresy z mintpala BC,DARK czy innych "super" coinow. wszystkie po bance lecą w dol. ja już się nauczyłem ze na dłuższą metę tylko BTC. a reszta po prostu pump and dump