Wpis z mikrobloga

@Dafcio:

1. Całkiem ładne, ale dość dużo wielorybków, jak mawia moja siostra ;)

2. Pojechałam żeby dołączyć do rodziny, a rodzina wcześniej za chlebem. Miałam dwa wyjścia, pójść na studia albo wyjechać, nie żałuję ani przez sekundę swojego
  • Odpowiedz
@NanananaAmericana: Zajechałem stereotypowo oczywiście. Jak dla mnie alkohol to najmniejszy problem, bo jakoś specjalnie nie przepadam już (kiedyś więcej się piło, a teraz mam wypić to już myślę o kacu następnego dnia). Prawdę mówiąc z chęcią bym emigrował dalej, bo w Niemczech zero języka, panny nie za specjalne. Jednak pracuje z ojcem (uczę się od podstaw budownictwa) i jak się ma normalnego pracodawcę to idzie zarobić. Niestety trafiliśmy na dwóch
  • Odpowiedz
@NanananaAmericana: O proszę no to niech mu się wiedzie. Jeśli mi się nie uda tutaj (jestem wciąż pozytywnej myśli) to pewnie pomyśle nad migracją na Wyspy. Jednak póki co wolę zdobywać doświadczenie w budowlance tutaj i zarobić jakiś grosz by później ewentualnie otworzyć w Polsce firmę.
  • Odpowiedz
@NanananaAmericana: Liczę na to, że kiedyś się to zmieni. Jeśli nie to po prostu chcę na tyle zdobyć doświadczenia by kiedyś zarabiać więcej. I Tobie życzę powodzenia. Oby dalej Ci się dobrze wiodło.
  • Odpowiedz