Wpis z mikrobloga

Ostatnio znów zaczął mi nawalać mój dziadowski tablet za złotówkę, kiedy nagłe restarty były rzadkością tak od wczoraj zrestartował mi się z 10 razy. Wygląda to tak, że sobie go używam podpiętego do zasilania lub nie, i nagle dzieje sie coś takiego jakby jakaś niewidzialna ręka zaczęła mi z dużą prędkością naciskać wszystko co się da na ekranie, po kilku sekundach następuje takie pykanie pyk pyk pyk i się wyłącza. Bateria spada do 0, i można go uruchomić dopiero po jakiś 15min ładowania. I po takim incydencie mogę poużywć go sobie jeszcze z 15min i znowu pyk pyk pyk i koniec. Na gwarancję ani do serwisu nie mogę oddać bo nie mam obecnie żadnego innego urządzenia do wykopu więc jakoś trzeba sobie z tym poradzić. #alcatel one touch evo7, android 4.0.3

#android #tablety #problem #technologia @naprawatabletow
  • 5
@patikoti: hej :) niestety, objawy wskazują na uszkodzenia w obrębie układu zasilania i ekranu dotykowego (wieloklik to typowa awaria tego podzespołu), o ile nie jest to kwestia software'owa. Możliwe, że nie obejdzie się bez ingerencji w płytę główną. Czy na pewno nie będziesz w stanie rozstać się ze sprzętem na okres darmowej diagnozy? W obecnej sytuacji jedyne co możemy poradzić, to spróbować wyeliminować czynnik w postaci wad oprogramowania, przez wykonanie wipe