Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PrzystanekWoodstock: myślę, że to dziecko, które obok stoi nie powinno oglądać nagiego faceta, który paraduje sobie z fallusem na wierzchu z jakąś lafiryndą z cyckami na wierzchu. Wy naprawdę nie macie ani godności, ani rozumu jeśli uważacie, że takie widoki to nic strasznego i nie gorszą małych dzieci, które plączą się na woodstoku. Nieźle sprane te wasze lewacki mózgi macie.
@wczuty: mogą też być wolontariusze z czapkami mikołajów na nich, tam to pewnie normalne

wyjdzie taki osobnik jeden z drugim na ulicę z gołą #!$%@?ą w dzień? nie. na brudstoku tak, bo przecież może się wyszalec i nikt z tym nic nie zrobi. a że dzieci tam są to walić to, niech patrzą
@PrzystanekWoodstock: masakra jakaś jeśli uważacie to za normalną rzecz, czytając komentarze liczyłem, że po zawołaniu przez @TomZa11 napiszecie coś w stylu, że to są pojedyncze wyjątki ale przeszliście samych siebie. Trzeba mieć niezłą sieczkę z mózgu żeby nie widzieć nic złego w dwójce debili paradujących nago. Jak jeszcze z brudu i smrodu tego festiwalu można było się pośmiać to na takich dewiantów trzeba patrzeć jedynie z pożałowaniem.

Najbardziej to jednak żal
@wczuty: też #!$%@? z monitora :) jak pojadę sobie za miasto na działkę na przyjęcie podbazy, zrobię nagą fote przy 11 letnim krzyśku i wrzuce do neta to nie będzie gownoburzy, bo przecież wyjechałem w #!$%@? nikt mnie nie widział #przykladzdupy ale może być