Wpis z mikrobloga

Jak można chodzić w sandałach? Ja rozumiem małe dzieci, którym mama kupuje wszystkie ciuchy i w zasadzie wisi im w czym chodzą. Ale jak dorosły, samodzielnie myślący mężczyzna może sam z własnej woli ubrać sandały? Po pierwsze to szczyt pedalstwa, a po drugie męskie stopy w sandałach wyglądają obleśnie jak #!$%@?.

#whocares #niefituje #modameska
DostawcaKaloszy - Jak można chodzić w sandałach? Ja rozumiem małe dzieci, którym mama...

źródło: comment_O3IGOgLqouwo62mpa9qbwgRJxXseakXB.jpg

Pobierz
  • 101
@DostawcaKaloszy: Okej, od dzisiaj tylko buty wyjściowe do garnituru! #!$%@? z sandałami, ubieram krótsze spodnie męskie i #!$%@? w skórzanych butach. Będę trendy bo jakiś anon z internetów tak powiedział.

bo nie zaruchasz nosząc sandały


Tylko wiesz czym się będzie różniło moje bzykanko od Twojego? W upalny dzień ja będę to robił bez krępacji, a Tobie nogi po ściągnięciu butów będą #!$%@?ć tak hardo, że laseczka jednak odpuści i poszuka kogoś
@lukaslm: No #!$%@?, niedługo wszystko będzie pedalskie. Za wąskie - pedalskie, za szerokie - też pedalskie. Sandały pedalskie, a eleganckie buty też pedalskie. Czapka pedalska, irokez pedalski, lekko dłuższe włosy też pedalskie. Dorośnijcie.


@mikelson22: i skonczy sie na tym, ze pedalstwo bedzie normalne