Wpis z mikrobloga

Jak można chodzić w sandałach? Ja rozumiem małe dzieci, którym mama kupuje wszystkie ciuchy i w zasadzie wisi im w czym chodzą. Ale jak dorosły, samodzielnie myślący mężczyzna może sam z własnej woli ubrać sandały? Po pierwsze to szczyt pedalstwa, a po drugie męskie stopy w sandałach wyglądają obleśnie jak #!$%@?.

#whocares #niefituje #modameska
DostawcaKaloszy - Jak można chodzić w sandałach? Ja rozumiem małe dzieci, którym mama...

źródło: comment_O3IGOgLqouwo62mpa9qbwgRJxXseakXB.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@DostawcaKaloszy: Glany załóż na cały dzień, przejdź się jutro z 10 km, zdejmij wieczorem, skarpety walnij na poduszkę, a glany postaw przy łóżku. Może rano zrozumiesz ideę sandałów
  • Odpowiedz
Wpiszcie sobie w google np. gore-tex,


@platkiowsiane: Wpisałem i #!$%@? poza wikipedią i stronę tego co opatentował tą tkaninę nie ma. Bym zapomniał na stronie właściciela technologi owszem są buty ale jak chce znaleźć je przez google to mi ponownie strona gortexu wyskakuje :D.
  • Odpowiedz
Ja nie chodzę w sandałach, rurkach itp., ale w przeciwieństwo do innych ja mam #!$%@? w to. Jeżeli ktoś lubi mieć uciskane jaja jego sprawa


@lukaslm: rurki nie uciskja jajek, bo maja zwezane nogawki u dolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: bo chodzilo o pokazanie siatki gore-tex a nie butow, przepuszczaja one wilgoc z wnetrza buta na zewnatrz a nie pozwalaja sie dostac do srodka wodzie. Sama siatka jest tez wytrzymala i w takich butach mozna #!$%@? rok w kazdych warunkach, noga sie nie poci a buty nie niszcza jak wybierzesz model dobrej firmy a nie jakies gowno adidasa, nike itp (chociaz oni chyba nie uzywaja tej siatki wcale)
  • Odpowiedz
@feuerfest: A nieprawda, bo są zwężane całe spodnie, o ile można to tak nazwać. Byłem w New Yorkerze ,kiedy stawały się modne, próbowałem od góry i od dołu włożyć chociaż rękę jak szukałem dla siebie rozmiaru myśląc, że to normalne spodnie. Ni #!$%@?, pomyliłem się. Nie byłem w stanie wsadzić nogi, a przy okazji orientując się, że coś jest nie tak, ręki do nogawki dalej niż do łokcia, a szczególnie umięśniony
  • Odpowiedz