Wpis z mikrobloga

Jak można chodzić w sandałach? Ja rozumiem małe dzieci, którym mama kupuje wszystkie ciuchy i w zasadzie wisi im w czym chodzą. Ale jak dorosły, samodzielnie myślący mężczyzna może sam z własnej woli ubrać sandały? Po pierwsze to szczyt pedalstwa, a po drugie męskie stopy w sandałach wyglądają obleśnie jak #!$%@?.

#whocares #niefituje #modameska
DostawcaKaloszy - Jak można chodzić w sandałach? Ja rozumiem małe dzieci, którym mama...

źródło: comment_O3IGOgLqouwo62mpa9qbwgRJxXseakXB.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@Reinspired: Jestem raczej za tym, żeby każdy ubierał się jak chce, ale co do smrodu, to wg mnie po dłuższym chodzeniu mniej śmierdzi stopa w skarpetce, która była w pełnym, ale stosunkowo przewiewnym obuwiu (np. materiałowym) niż goła stopa, która była w sandałach. Do tego jak się pochodzi w trochę zakurzonym otoczeniu, to ja wolę mieć przybrudzone buty, niż pokazywać brudne stopy.
  • Odpowiedz
@DostawcaKaloszy: jakim cudem tak #!$%@? post znowu ląduje w gorących? Pewnie plusują to jakieś jaskiniowe trolle, co grają w wowa, lineage 2 czy inne pożeracze życia, wychodzą z domu w swoich jakże prawilnych adidasach mcarthur, tylko jak ich mame wyślę do sklepy po mleko, a ostatni raz poza miastem byli w 2007 roku
  • Odpowiedz
@Sepang: @klinsman: @RomeYY: @lukaslm: @Dziki_wieprz: @mikelson22: @Reinspired: @dudel02: @jezus_cameltoe:

O #!$%@?, ten wpis to miało być małe prowo żeby pośmiać się jak kuce będą chciały oddać życie za swoje argumenty broniąc sandałów i wcale się nie zawiodłem, bo ubaw miałem przedni, ale nie spodziewałem się gorących. Quo Vadis, mirko? xD


A tak na poważnie to mam daleko z tyłu w co kto się
  • Odpowiedz