Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak ślepej kurze ziarno przyjęli mnie na staż w znanej, dużej międzynarodowej firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Staż roczny, w Danii. Ja jestem, jak to mirek, średnio kontaktowy, z małą pewnością siebie, na samą myśl mam pełne majty, dodatkowo mam tutaj kochaną dziewczynę od wielu lat. No ale szansa jak #!$%@?, płacą dobrze i w ogóle piękny wpis do CV i dużo doświadczenia. Szkoda, że roczny...Pojechalibyście?:)

#pracbaza #zagranico #problemypierwszegoswiata #pracazagranica #staz
  • 26
@KBR_: póki masz tylko dziewczyne, a nie żonę i dzieci, korzystaj z okazji

ja byłem już na kilku miedzynarodowych warsztatach (europarlament, organizacje młodzieżowe itp), byłem przegrywem bez perspektyw a nawet nauczyłem się tańczyć i na dyskotekach tańczyłem z karynkami lvl 25 9/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dziewczynie nie zamierzam porzucać


@KBR_: Nikt ci nie kaze. Jedz, drugiego takiego usmiechu od losu moze nie byc. Jak sie kiedys bedziesz musial przeprowadzac z zona i dziecmi chodzacymi do szkol i majaymi przyjaciol lokalnie to bedziesz mial dylematy. Teraz prawie nie masz.
@KBR_: Dania nie jest daleko, możecie się odwiedzać spokojnie raz w miesiącu (są tanie loty). Jeśli będziesz miał międzynarodowe towarzystwo to spoko, będzie dobrze. Tylko łatwo się przyzwyczaić do poziomu życia tu :P
@KBR_: juz bylbym w drodze do 100 stuleji jak Mirko mi swiadkiem. Jak cie kocha to zrozumie ze to twoja zyciowka, tymbardziej w obecnych czasach jak z robota ciezko a takie cos moze cie ustawic. Jak nie rozumie to sorry ale to nie to. Mowie to z doswiadczenia, mialem sam taka okazje/marzenie i byla szansa je zrealizowac ale dupina stanela kantem i #!$%@? bombki strzelil a rok pozniej byl koniec zwiazku.
@KBR_: Nigdy nie patrz na dziewczyne. Nie pojedziesz - bedziesz zalowac, a ona bedzie miala cie za przegrywa, mimo ze moze namawiac cie, zebys nie jechal. Pojedziesz - jak kocha to przyjedzie za rok. Jak pojdzie w tango w ten rok to nie bedziesz mial problemu z kiepskim materialem na zone.