Wpis z mikrobloga

#bialorycerz #rozowepaski #kobiety

Proponuję już odpuścić tą nagonkę na kobiety, która od kilku dni uskutecznia się na wykopie. Pierwszy raz w życiu staję się tzw. "białym rycerzem" i sugeruję żeby co niektórzy się uspokoili w tym temacie.

Wykop zaczyna wyglądać jak męska wersja kafeterii, nie ustępując jej nawet w takich kwestiach jak masowe "histerie" czy absolutny brak logiki. Serio.

I nawet mi nie chodzi o poziom "heheszków" w tym temacie, bo do debilizmu paru procent użytkowników już przywykłem. Najbardziej razi mnie pseudonaukowe "#!$%@?", na które niektórzy się tu zwykli się wciąż powoływać. Wiecie; amerykańscy naukowcy, błędnie rozumiana statystyka, skrzywione postrzeganie świata - i co za tym idzie - skrzywione wnioski.

Na tego typu nic niewarte "dowody" i ich używanie w dyskusji zwykło się mówić #lewackalogika - używamy tylko tego co nam pasuje i tylko wtedy kiedy nam pasuje.

W rzeczywistości, większość wykopowiczów, która nie wypowiada się tak często o kobietach jak desperaci czy inne stuleje, ma po dziurki w nosie histerie i rozpaczliwe oraz żenujące wylewanie swoich frustracji, uskuteczniane - ze wzmożoną siłą - przez niektórych tu obecnych.

To, że dziewczyny na was nie lecą to wasza sprawa a nie dziewczyn. Śmiejecie się z grubej laski z fake-kontem na Badoo, która wyzywa mężczyzn ze względu na to, że wyrazili zainteresowanie chudą kobietą, za którą ona się podaje a sami zachowujecie się równie... niegodnie i po prostu, po ludzku - głupio.

Ludzie mają wady i zalety a oceniać się ich powinno (w miarę możliwości) osobno. Zatem to, że jakiś mężczyzna porzuci rodzinę to nie może rzutować na innych mężczyzn. Tak samo fakt, że istnieje jakaś część kobiet, która stanowi żeńską część otoczenia niektórych tu obecnych, która to część nawet nie zna słowa "pasja", nie może rzutować na wszystkie kobiety.

Trochę więcej szacunku do siebie nawzajem, bo dzisiaj to wy gardzicie a jutro będą gardzić wami. Miarka się przebiera a dziewczyn jest tu tak mało, że ich samoobrona nie daje żadnej skuteczności. Zresztą dziwię im się, że jeszcze tu wpadają, widząc tych "najgłośniej krzyczących", którzy informują je na wstępie, że są podludźmi, że fortepian na czwarte piętro, że kuchnia, że zero logiki a tym bardziej pasji itp.

Oczywiście większość kobiet nie przejawia zdolności do logicznego i racjonalnego myślenia co widać na ulicach. Wiem to. Ale jednocześnie taka sama część mężczyzn im wtóruje w głupocie a nie chcecie być postrzegani przez pryzmat wąsatego Janusza.

Trochę mniej frustracji, trochę więcej wzajemnego szacunku. Zresztą w wychodzeniu z przegrywu nie służy wcale wylewanie żalu w internecie. To jest niesamowicie nieatrakcyjne dla kobiet i myślę, że każda to potwierdzi.

Nie znacie żadnej kobiety z pasją? Wpadnijcie na lotnisko cwaniaki. Połowa pilotów w aeroklubach to kobiety.

Nie znacie żadnej kobiety rozumującej logicznie? Rozszerzcie swoje towarzystwo w dobrą stronę a nie róbcie tak, że idziecie do murzyńskiego getta i dziwicie się, że dostajecie #!$%@?.

Nie znacie żadnej kobiety, która kocha mężczyznę nad życie? Nie znacie takich, które motywują swojego mężczyznę? Nie znacie takich, które dają od siebie tyle samo w związku co druga strona? Które wskoczyłyby w ogień? Które nie odejdą jak braknie kasy? Które są w ciebie zapatrzone jak w obrazek i wyrażają podziw?

Może pora oprzytomnieć, poznać w ogóle jakiekolwiek kobiety w odpowiednim miejscu i nie szukać wśród karyn i dżesik na kafeterii.

To prawda, że znaczna większość kobiet realizuje ten lub inny stereotyp, ale tak samo jak Polacy, mężczyźni, murzyni czy żydzi.

Mam wrażenie, że boicie się kobiet.
  • 50
@Banaszek: Kobieta nie wniosla nic do rozwoju naszej cywilizacji. Panstwa, miasta, wszelkie technologie, wszystko co stworzyl i wymyslil czlowiek wymyslili wlasnie mezczyzni. Poczawszy od olowka, pisma, przez kosmetyki i inne #!$%@? ktorymi smarujecie swoje ryje 2h dziennie 6/7 w tygodniu zeby zwrocic na siebie uwage innych az do komputera.Zadna kobieta nie przewodzila samodzielnie wojskiem czy panstwem bo nie maja charyzmy, oddania jakiejkolwiek sprawie czy jakiejkolwiek motywacji wybiegajacej za koniec wlasnej dupy
@Banaszek: Internet seriuos buisness. Taki urok portali internetowych. I myślisz że wszystkie tego typu wpisy są zgodne z rzeczywistością? ( ͡º ͜ʖ͡º) Na różowepaski zawsze była nagonka i pewnie będzie . Trochę śmieszne jest oczekiwanie "zdroworozsądkowego podejścia, zdefiniuj je , każdy jest inny każdy działa inną logiką . Taguj #gorzkiezale
@Tibiasz: tl;dr znow jakies pseudonaukowe #!$%@?. Jaki kobiety mogly miec wklad, skoro stosunkowo niedawno kobiety dostaly jakies prawa, w tym prawo do studiowania na uczelniach wyzszych? Jak mialy wnosic cos do kultury i nauki skoro od dziecinstwa byly przyuczane zeby byc dobra corka, zona i matka? Spolecznie zupelnie pozbawione mozliwosci samorealizacji i rozwoju osobistego.

Jezeli taka masz opinie o kobietach, to zmien towarzystwo, bo sie po prostu takimi jednostkami otaczasz. Choc
@Banaszek: nie mówię że to dobrze, że tak się dzieje, ale to chyba jasne dlaczego tak jest. Od kobiet też można usłyszeć różne głupie opinie o facetach. Tutaj po prostu jest więcej facetów. Mam nadzieję, że te bystre kobiety, które tutaj spędzają czas potrafią odsiać ziarno od plew. Ja nie przejmuję się opiniami "Karyn z dyskotek". Nie wiem czy takie zwalczanie coś da, może warto próbować. Niektórzy ewidentnie mają uszczerbki na
@maciejkack: To co muszą teraz minąć setki lat żeby kobiety coś wymyśliły - argument z dupy. Wśród mężczyzn jak i wśród kobiet są szuje i kanalie i nie ma to związku z płcią. Kobiety są lepsze w jednych dziedzinach - mężczyźni w innych i nie ma tu większej filozofii.
@Banaszek: Mnie najbardziej uderza to, ze jak jakis facet sie zali, ze dziewczyna go zdradzila to zaraz milion komentarzy ze dziwka, ze bedzie sie ciagle puszczac i inne inwektywy. Za to jak facet sie przyzna do zdrady to nagle zdania sa podzielone, a stulejarze mu przyklaskuja bo "faceci sa inni i inaczej podchodza do seksu". A to kolejne gowno warte uogolnienie.

Dzieki za ten wpis.