Wpis z mikrobloga

@jamtojest:

Rozumiem, że tego typu fryz wymaga jakiegoś układania?


Nic specjalnego, jak pisał @bunny_, zresztą niektórzy to się nawet bez tego obejdą, zależy jakie masz włosy i jak długo ten fryz już masz.
  • Odpowiedz
@bunny_: jest spoko, ja mam podobnie tylko ze dluzsze wlosy i je zaczesuje. Generalnie nie kazdy ma wlosy odpowiednie do takiej fryzury. A czego uzywasz do ukladania? Szukam czegos co nie bedzie swiecic i robic z wlosow skorupy jak zel.
  • Odpowiedz
@Skibil: W ogólnych założeniach, to nadal jest dłuższa góra i krótsze boki ;) Z tym, że boki nie maszynką. Ja też na pewno będę chciał dłuższe, niż na zdjęciu które wrzucił @bunny_

Mówisz, że takie losowe poczochranie działa? Zawsze mi się wydaje, że taki "artystyczny nieład" jest najtrudniejszy do osiągnięcia ;)
  • Odpowiedz
@jamtojest: No właśnie o te wygolone boki maszynką mi chodzi, strasznie dużo osób tak chodzi wygolona. Osobiście mi się to nie podoba i kojarzy z gówniarzami.

No, może nie do końca losowe ;) Mam swój sprawdzony sposób po prostu: po umyciu i wytarciu w ręcznik, robię takie kuliste ruchy otwartą dłonią, ewentualnie poprawiam rękami boki i tył żeby za bardzo nie odstawały, później suszę suszarką. Całość trwa z 5 minut
  • Odpowiedz
@Skibil: Też mam proste i gęste. Tylko u mnie problem jest taki, że myję włosy wieczorem, tak że robienie fryzury na mokrych odpada ;)

Wygolenie to myślę, że zależy od długości. Tak jak tutaj to stanowczo za krótko, wolałbym żeby miejsce przechodzenia w dłuższe się tak nie odznaczało.
  • Odpowiedz
@bunny_: @Hahazard: Ta pasta do włosów naprawdę taka dobra? Ja sam używam 'od zawsze' gumy do włosów (pic. rel.). Nie jest jakieś mega, ale włosy nawet ułożone 'na czuba' się w miarę trzymają (czasem lakierem jeszcze się posiłkuję), tylko czasem są mocno posklejane i wyglądają wręcz na takie mokre trochę - nie tak jak po żelu, ale mimo wszystko nie są całkiem suche. Jak się ma sprawa z
Dawidinho8 - @bunny_: @Hahazard: Ta pasta do włosów naprawdę taka dobra? Ja sam używa...

źródło: comment_2osW4N3wB3QZzYPMlR3RKacgXCE2cVwV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz