Wpis z mikrobloga

Miroslavy, ja #!$%@?, ale mialem poryty sen :D Naczytalem sie w pracy Toma Clancy'ego pt. "Czerwony Sztorm". Wrocilem po nocce, klade sie spac i nagle budzi mnie krzyk (juz we snie >:D)

-PANIE ADMIRALE!!! PROSZE SIE OBUDZIC!!! JEST PAN NATYCHMIAST PROSZONY MA MOSTEK!!!

jaki #!$%@? mostek jezu co sie dzieje, wstaje z koja zakladam buty i pedze za bosmanem czy kim on tam #!$%@? jest, wchodze a tam elita normalnie same kapitany jakies admiraly i inne wazne osobistosci i ten najwazniejszy zaraz po mnie podaje mi zwitek papieru ze slowami

-Pilna depesza z Warszawy Panie Admirale!

No wiec zaczalem czytac ta depesze a tam, ze amerykanie wynalezli nowa bron, zalewaja silosy rakietowe na swoich okretach podwodnych betonem (przeczytalem na glos i zaczela sie gownoburza)

-JAKTO BETONEM

-PRZECIEZ NA MIRKO NIE BYLO ZADNYCH DONIESIEN

-TO NA PEWNO DEZINFORMACJA

-MOJ BORZE ONI BEDO STRZELAC BETONEM!!!!!!!!

-Panie Admirale, jak nazwali ta straszna bron?

chwila ciszy, kazde oczy skierowane na mnie...

-ICBM, przeczytalem.

-Ale co to znaczy?


#tomclancy #sen #beton ##!$%@?
  • 29
@NUTZ: Żeby uczyć się świadomego snu tylko po to, żeby ruchać trzeba być naprawdę stuleją xDD.

Nie.

Świadomy sen ma miliony możliwości.

Jedną z najciekawszych jest patrzenie w lustro. Mózg wariuje, bo wie co się dzieje jak się spojrzy w lustro, ale z jakiegoś powodu nie potrafi "wyświetlić" twojego odbicia i różne inby się dzieją.

Fajne jest latanie, nigdy się nie nudzi.

Pomniejszanie siebie

Nakutwianie fireballami

Ogólnie to świadomy sen >
Jedną z najciekawszych jest patrzenie w lustro. Mózg wariuje, bo wie co się dzieje jak się spojrzy w lustro, ale z jakiegoś powodu nie potrafi "wyświetlić" twojego odbicia i różne inby się dzieją.


@softenik: hmm mi się często śni, że patrzę w lustro i widzę tam swoje odbicie normalnie