Wpis z mikrobloga

Narzekacie, że JKM źle zrobił policzkując Boniego, że kuce takie inteligentne, a popierają przemoc fizyczna. Można by tu dyskutować nawet na temat samego wymownego stwierdzenia jakiego używacie "przemoc fizyczna", które jest motorem nakręcania afery i jest stanowczo przesadzone, ale nie o to tu chodzi, więc powiem krótko. Moim zdaniem jesteście przesiąknięci zjawiskiem tzw. poprawności politycznej, którą osobiście gardze. Mówicie, że tylko desperat tak robi, a nie mądry i zrównoważony czlowiek jakby to był jakiś zamach stanu. Nie dostrzegacie tutaj symbolicznego gestu, który mial pewnie na celu pokazać Korwin i tu popełniacie błąd. Czasami trzeba stosować nawet takie rozwiązania skoro inne zawodzą. Musicie patrzeć na coś z kilku stron, a nie z jednej.

#jkm #kuce #korwin #polityka i troche #boldupy
  • 20
@Handy: Feministek nie trzeba masakrować ponieważ robią to same sobie. Jeśli z założenia miała by taka feministka racje to jestem przekonany, że logika by wygrała. Ale póki co nie widziałem przykładu, w którym JKM robił coś bez powodu. Kobiety nie uderzył więc co by było jakby możesz sobie w tym wypadku darować.
Mialbym beke jakby jakas feministka #!$%@? korwinowi. Ciekawe co by wtedy mowili. Przeciez jak wszystko inne zawodzi trzeba lac w pysk nie?


@Handy: Szczuka przywaliła z pięści dziennikarzowi. Słyszałeś o tym w mediach?
@verizon: No tak. Wygląda mi to na staropolską szkołę obrony szlacheckiego honoru. Tylko, że dawniej było to realizowane bardziej porywczo ( ͡° ͜ʖ ͡°) i się tak nie skarżyli innym... .

Wychodzi na to, że Korwin poczekał, sekundantów nie było to wyszedł.

Samą sprawę wolałbym zostawić wyłącznie panom no ale Boni sam się poskarżył. Tak postąpili by dorośli ludzie (moim zdaniem).

Gdyby naprawdę doszło do rękoczynów to
Wygląda mi to na staropolską szkołę obrony szlacheckiego honoru.


@Seba_Seba_Seba: Zdolności honorowej to raczej żaden z nich nie ma.

W tym momencie JKM zaprzeczył standardom współczesnej polityki pierwszoświatowej i dlatego pod rozwagę za zasadne uznaję planowanie przez organizacje bojowe zamachów, pobić etc. Sam się z nieagresji wyłączył.
@verizon: a wystarczyło nie kłamać. Przeszłość dała mu policzek zamiast ulec przedawnieniu. Może nie miejsce i nie pora na takie rozwiązania... . Jak widać brak godności i honoru budzi takie rozwiązania. Boni ich nie miał. Oddało mu się kiedyś w postaci czerwonego policzka. Dzięki temu incydentowi dowiedziałem się co taki Boni porabiał w przeszłości. Szkoda, że w w takim miejscu. Korwin ma honor i godność człowieka nie da sobie pluć w
@Iwan998: to #!$%@? kraść poniżac, kłamać można? ale uderzyć nie?

politycy tak #!$%@?ą bo wiedzą ze nalezy im sie szafot i musza grać w tą grę by ratować życie, za to co #!$%@? powinnismy ich powywieszac
@lisu1989: rozumiem ze jesli bys ponizyl mnie to moge przyjsc z bejsbolem ina przyklad polamac ci palce? Albo jesli bys cos ukradl to moze zgodnie ze wschodnimi pomyslami uciac ci reke?