Wpis z mikrobloga

Mirki czy tylko ja nie rozumiem #logikarozowychpaskow? Siedzę wczoraj na przystanku w Gdyni i po mojej prawicy jakaś zadbana starsza kobieta (level około 55) rozmawia przez telefon. Opowiada komuś, że była w spa i jak to nie było fajnie. Po mojej lewicy są dwa grube niezadbane morświny(level około 35). Morświny po chwili nasłuchiwania o czym to mówi starsza kobieta zaczynają kwasić miny i patrzeć na nią z zażenowaniem. Po chwili jeden morświn ściszonym głosem do drugiego:

- eee grażynka hehe znam taki dobry żart apropo tej hehe starej rury,

- no dajesz malutka (malutka... do baby over 120kg... śmiechłem)

- no przychodzi żona do męża i mówi: "wiesz co byłam w spa" a mąż na to "i co było zamknięte"?

Morświn który usłyszał żart ze śmiechu mało nie zadławił się swoim sadłem...

Jak można być takim wrednym pustakiem żeby śmiać się z kogoś kto rzeczywiście o siebie dba, będąc samemu kulą z brudem pod paznokciami? Nie pojmę tego. Wiem, że niektórzy chorują i nie mogą tak łatwo zadbać o tuszę. Ale tu nie chodzi tylko o kategorie wagowe.

#logikarozowychmorswinow #coolstory #stopmorswinizacji
  • 28
@raban321: bo każdy samodzielnie myślący człowiek, niepodatny na propagandę, wie że depresja to obniżenie terenu. Choroby psychiczne to wredna propaganda lekarzy i koncernów farmaceutycznych, którzy chcą na nas zarabiać.
@th0r: Haha :D W sumie to może trochę przesadziłem z tym zrozumieniem dla "chorób". Jest może jakiś mały procent osób które na prawdę nie mogą schudnąć. Większość to tylko wymówka. Swoją drogą to dobry z Ciebie śmieszek, że do byłej takie pytania zadajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mskldnl: Co to ma wspólnego z logiką kobiet. Faceci z piwnymi brzuszkami też często dostają wścieku (oczywiście się do tego nie przyznając) widząc zadbanego, dobrze ubranego gościa komentując, że pewnie ciota itd. Czy jak widzą jakiegoś dobrze zbudowanowanego to też zapewne troglodyta, prostak i Seba w jednym. Taka sama uktyta najczęściej zazdrość. No, a nie daj Bóg, żeby jeszcze kobieta zainteresowała się takim facetem. Na pewno najgorsza z najgorszych, bo przecież
@mskldnl: Oj nie uogólniajmy aż tak, to nie tylko logika różowych pasków, ale niebieskich też, i odnośnie dowolnej dziedziny życia:

"jezu, jak on może być taki chudy, chyba nic nie je, facet to mus mieć brzuch a nie jakiś sześciopak.",

"ma ułożone włosy? na dupę sobie jeszcze żelu nałóż pedale! i zapuść kuca",

"hehe, cały dzień siedzisz i się uczysz, ty to chyba życia nie masz, nie to co ja, od