Wpis z mikrobloga

@MikiGRU: a kto by sprawdzał cokolwiek. Świat jest prosty jak masz w głowie kiszonkę - leśnik ma las sadzić, jak się lasu nie sadzi to jest źle bo drzewa dają tlen i się wszyscy podusimy xD i tacy ludzie mają prawa wyborcze.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: nie wiem co to za źródło, bo nie podałeś, ale poczytaj o temacie więcej niż pierwsze źródło które pasuje ci pod tezę

Lesnicy prowadzili wycinkę w lesie gospodarczym nazwanym szeroko puszczą białowieską, ale nie w parku narodowym puszczą białowieska. Pojedyncze przypadki mogły odnosić się do bezpieczeństwa
  • Odpowiedz