Wpis z mikrobloga

Mam ochotę wyjechać jak najprędzej z tego #!$%@?łka. Mieszkam w bloku, okno z mojego pokoju wychodzi na inny blok. W mniej więcej co drugim mieszkaniu Andrzeje i Grażyny mają psa. Oczywiście wszystko kundle, te z gatunku najgłośniejszych. #!$%@?ą nawet wtedy jak wiatr zawieje. A niech ktoś przejdzie pod oknami z innym psem, to zaczyna się dziesięciominutowe wycie.

Druga sprawa to gołębie. Mam sąsiadkę która je dokarmia, mimo że ją #!$%@?łem już kilkukrotnie. Latają te #!$%@? i srajo wszędzie. Przyjedziesz pod dom czystym autem? NI #!$%@? #!$%@?, zaraz będzie obsrane.

Jednak najgorsze są te patusy które tu mieszkają. Jak się robi ciepło, to #!$%@?ą wersalkę przez okno (dosłownie) i siedzi piętnaście takich sebastianów i roksan ze swoimi małymi jessicami i amelkami które srają pod śmietnikiem, drą się wniebogłosy. Najsmutniejsze jest to, że jak zwrócisz któremuś uwagę, to możesz się pożegnać z ładnym lakierem na samochodzie, ewentualnie z prostą twarzą jeśli będziesz zbyt nachalny.

Przepraszam, że wylewam tu swoje żale, kocham Polskę, ale niektórych ludzi wsadziłbym do najbardziej śmierdzącego kontenera i zamknął w nim.

Każdy plusik to kolejny zdechły (#!$%@?) kundel / zdechły gołomp / nienarodzony mały patus.

#oswiadczenie #cebula #gorzkiezale
  • 12
@magiczny_andrzej: o #!$%@? kundle, jak one mnie doprowadzają do szału. najbardziej debilne zwierzęta na tej planecie, śmiało mogą walczyć o miano najbardziej #!$%@?ącego stworzenia idąc łeb w łeb z komarem i robacznicą. piesek #!$%@? mać, mam takiego dwa piętra niżej. idiota zna mnie od 10 lat i zawsze #!$%@? jak przychodzę. a jak ten debil #!$%@? to zaczynają #!$%@?ć wszystkie psy w okolicy. piesek w morde #!$%@?, debilne stworzenie które jest
@magiczny_andrzej:

1. mieszkaj w blokowisku

2. narzekaj na hałasy i wszystko co jest z mieszkaniem w takim miejscu związane

bez profitu

Jesteś zdziwiony jak ci, którzy wybudowali się na terenach zalewowych i są zaskoczeni, że ich zalewa. Gratulacje!