Wpis z mikrobloga

@MrHouse22: wczoraj znowu zacząłem. mało gram, ale vc i san andreas uwielbiam. sa przeszedłem jesienią zeszłego roku. leżałem w szpitalu, dziadki z sali do rana oglądali tv bo powrzucali po 2 zł i szkoda żeby się zmarnowało (ja w sumie też bo nie wypada się nie zrzucić z kumplami z celi) a ja ledwo widząc na oczy z słuchawkami w uszach po mocnych przeciwbólowych przechodziłem szkołę latania i misję z
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: Pamiętam jak leżałem w szpitalu, też były telewizory na pieniążki ale w naszej sali był zepsuty zamek tego pojemnika na pieniądze i mieliśmy telewizję za darmo 24 godziny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie nawet byśmy to zgłosili pielęgniarkom czy komuś innemu ale po pierwszej porcji "obiadu", którą dostaliśmy stwierdziliśmy, że jak oni nam tak my im.
  • Odpowiedz
@HasamPoGalaktyce: 2 tygodnie temu byłem odwiedzić wujka w szpitalu. wujek stary weteran i po godzinie pobytu wstał, pociągnął za sobą kroplówkę i jebnął w ten cały mechanizm do pobierania pieniędzy. a że wiedział gdzie jebnąć to czas z 3 h skoczył na 24 h. od razu miał szacunek na sali. siedzi 3 tydzień i mu ciągle herbatę robią.
  • Odpowiedz
@bartiez: Nie mam pojęcia, może to Vice City Rage (czyli VC na silniku GTA IV), jak coś się dowiesz to daj znać, w sumie wróciłbym chociaż na chwilę do Vice City poprawionego graficznie :)
  • Odpowiedz