Wpis z mikrobloga

@krisip: Ale to jest bez sensu brak jest logiki w tym co mówisz. Równie dobrze mógłbym powiedzieć tak o wszystkim. PRL się skończył 25 lat temu. Ale co tam współczesne #kuce nie zrozumiejo o czym mówisz oni wtedy mówili na kupe papu!
@Brodal: Akurat ja pamiętam jak stało się pod sklepem RTV za kineskopem w kolejce kilkanaście godzin bo akurat rzucili, mimo że miało się w domu zupełnie niepasujący do niego telewizor ;) Poziom absurdu przebija wszystko znane mi dzisiaj ;)

Czemu brak logiki? Dopisałem, że dla mnie się skończył ;) Troszkę monotonia tekstów powtarzana od dziesięcioleci i troszkę mnie śmieszy jak gimnazjalista czy student mi mówi jakie jest życie dla niego ciężkie
@krisip: no to może nie rap się skończył tylko ty już troszkę się zestarzałeś. Mi też jest ciężko odnaleźć się w dzisiejszych raperach. Zwłaszcza że dzięki internetom i youtubom jest ich od groma. Ale z drugiej strony to mnie cieszy. Teraz dwóch moich kumpli z liceum wydało epkę, rapują nie o tym że jest im ciężko, rapują o tym jak zarabiają na chleb w UK i jak wygląda to z ich
@DajMinusTemuNaDole:

Tez czuje tam luxtorpede, ale sam Deep sie wypowiadak, ze mjzyka w calosci jego jest i robil ja tak jak sam chcial.


Z tym, że Deep nawet na Woodstocku wystąpił gościnnie z Luxtorpedą, więc coś jest na rzeczy ;) Nie mówię, że świadoma zrzyna czy coś, tylko po prostu taka podświadoma interpretacja.

Ja nie czekałem jakoś zaciekle (o ile wcale), byłem ciekaw płyty, przesłuchałem, jest dobrze.
@Brodal: spoko ziom ;) Hehe pewnie, że się zestarzałem ale za to minęło dużo lat i miło widzieć jak niektórzy się rozwijają i stali sie nawet bardzo znani (niektórych ogladam w TV czy w kolorowych magazynach nawet) prowadząc własne studia nagrań czy wydając płyty lub idąc w "szołbiznes" ale zupełnie innymi drogami niż rap od ktorego zaczynali i trafiam na nich w zupełnie niespodziewanych okolicznościach. Jedni dalej rymują (kasta np.) inni
@Brodal: jakiej kuwa spiny?!;)

Dla mnie sie skonczył, jest moim zdaniem odtwórczy do granic możliwości a teksty mozna by nazwac plagiatami kawalkow sprzed lat, brakuje nowego brzmienia, mam wrazenie ze juz sie nie rozwija - jedynie klipy drozsze kreca z drozszymi brykami z wypozyczalni lub od tatusia.
Z tym, że Deep nawet na Woodstocku wystąpił gościnnie z Luxtorpedą, więc coś jest na rzeczy ;)


@MasterSoundBlaster: bo miał z nimi nagrany cover "Gdzie Ty Jesteś?" i tylko w nim wystąpił

Nie wiem też gdzie wy słyszycie tam rock, jedyny utwór z gitarą to Makeup, sam Deep na spotkaniu w empiku na to pytanie o luxtorpedę strasznie się zirytował :)