Ostatnio sprawdzałem co tam słychać u zespołów z mojego dzieciństwa i tak wróciłem do #hanssolo #52debiec #piecdwa

Wyłapałem kilka fajnych nowych piosenek, niektóych tytuły udało mi się zapamiętać/zapisać ale nie zawsze pomyślałem czy byłem wstanie sprawdzić co leci. Czy ktoś z was kojarzy w którym numerze był tekst, że "nie wciągniesz szczęścia nosem"?

Kiedyś znajdowałem piosenki po kawałkach testów, które udaje mi się zapamiętywać, ale w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeden z najlepszych polskich raperów. Świetne teksty bez wplątywania w to ciągle wanna be a gangsta, dragów i innego ścierwa tak jak 3/4 rapu już od paru ładnych lat. Całe 52 Dębiec świetne kawałki od samego początku.
Znacie jakieś podobne polskie zespoły? Pewnie większość znam, ale może trafi mi się jakaś perełka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #rap #52debiec
Nobody32 - Jeden z najlepszych polskich raperów. Świetne teksty bez wplątywania w to ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach