Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego wpisu spod tagu #android zapraszam do pomocy i odbierania "nagród" :).

Chodzi o pomoc w przetestowaniu aplikacji, którą aktualnie piszę na system Android.

Owa aplikacja jest przewodniko-katalogiem atrakcji turystycznych i wydarzeń w Polsce.

Więcej szczegółów nie podaję, bo jednym z elementów testowania jest stwierdzenie czy aplikacja nosi znamiona intuicyjnej.

W zamian za pomoc mogę zaoferować pewną liczbę punktów lojalnościowych, które można wykorzystać w sklepie Polska Niezwykła. Jest tam do odebrania między innymi lot balonem(chociaż aż tyle punktów nie można dostać za pomoc w testowaniu :P). Za pomoc w testowaniu(czytaj za pobranie i wyrażenie jakiejś konstruktywnej opinii) daje zawrotną liczbę 222 punktów + 111 za zgłoszenie(unikatowych) błędów/sugestii na https://polskaniezwykla.uservoice.com

Niektóre funkcje wymagają zalogowania się w aplikacji, a aktualnie nie ma w niej możliwości zakładania konta, więc trzeba się udać o tu żeby stać się posiadaczem konta.

Testowanie niestety będzie wymagało podania adresu email, który użyję w crashlytics.com do wysłania chętnym kopi aplikacji(no i żeby sprawdzić czy testowanie miało miejsce :P). Proszę osoby chętne do zgłaszania się przez PM z adresem mailowym i modelem urządzenia.

Dla ustalenia uwagi w sprawie punktów lojalnościowych jeszcze napiszę, że czasami niektórych rzeczy nie ma w na stanie, a wyświetlają się w panelu programu lojalnościowego, więc w takim przypadku zamówienia nie są realizowane, a punkty zwracamy. Oraz że punkty będę dodawał na konta pod koniec miesiąca(no i wymagane jest konto na polskaniezwykla.pl).

#zadarmo #rozdajo #testowanie #pomagajzwykopem #przekupujzwykopem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam zainteresowanych wczoraj:

@Felonious_Gru: @cholernik: @Ulica: @sphinxxx: @brandonek: @slownik: @breja: @Vencite: @PrawieJakBordo: @GrabkaMan: @Cesarz_Polski: @slava: @kapiszon53: @ThreeLeggedCrow: @gnida84:
  • 7
a jeszcze napiszę, żeby nie patrzeć za bardzo na logo, bo mi się skończył abonament na Photoshopa i nie miałem jak wykupić, więc zaokrąglone rogi dzisiaj robiłem metodami chałupniczymi :P
@KotoFan: zapomniałam trochę i przed chwilą ściągłam i założyłam tam konto. Na niezalogowanym działa fajnie ale jak wchodzę w opcje logowania to kółeczko się kręci już ze trzy minuty.