Wpis z mikrobloga

@marchewaa: A jakim "kabelkiem" wpiete sa serwery? Bo mowia ze nie limitowany transfer, ale czuje ze w nagrode mam podpiete ponizej 100mb/s.. A niestety czasem bedzie to zdecydowanie za mało...

Po za tym cena niezła, faktycznie..

@Lipathor: Całkiem, ale prawie 2x drozej przy opcji wybrania rocznej zapłaty, porownujac z oferta wyzej...
@murgal: Hetzner jakos daje 100Mbit/s kabelek przy 8€/miesiac.. Owszem, troche drozej niz u nas, ale jak widac sie da - stad pytam

@Lipathor: Masz opcje sprawdzenia jak to faktycznie wyglada? Czy zostaje mi klepac do supportu z zapytaniem o szczegoly oferty..
@murgal: W pracy mamy pare(nascie?) serwerow tu i sporych problemow nie ma.. Choc jak cos jest bardzo zasobozerne to tak czy siak laduje na naszych maszynach, bo te sa uzywane do malych projektow, ktore chcemy miec odseparowane
@krzyzakp: ja jestem zapisany tylko do #archlinux i byłoby mi z tym tagiem dobrze gdyby nie takie śmieci nie związane z systemem. Za takie dopasowanie tematu do pytania dostałbyś bana na forum Archa więc stosuj się do zwyczajów jakie panują wśród użytkowników danego systemu jeżeli chcesz ich wołać. Tzn. wolność na Wykopie więc sobie możesz wołać - ale ja mam prawo się sapać.
@smsrampage: Temu pytam tu, bo nie dotyczy tylko archa.. A Archa wolam, bo tez mysle czy by go tam nie wrzucic, choc to nie kryterium...

Chcesz to sap - powodzenia skoro minimum spamu az tak Cie denerwuje..
@marchewaa: Na VPSie za 10$ na rok

root@minecash:~# speedtest-cli

Retrieving speedtest.net configuration...

Retrieving speedtest.net server list...

Testing from ColoCrossing (172.245.24.177)...

Selecting best server based on ping...

Hosted by Start Communications (Toronto, ON) [91.69 km]: 12.795 ms

Testing download speed........................................

Download: 377.13 Mbit/s

Testing upload speed..................................................

Upload: 42.69 Mbit/s
@LuK1337: ja zapłaciłem ~52 zł za rok (3x 2,5 ghz, 50gb ssd, codzienny backup, brak limitu transferu i polskie ip). Przez 3 miesiące miałem dwa resety maszyny w celu upgrade'u sprzętu. Poważnie nie mam się do czego przyczepić, z torrentów nie korzystam :)
@marchewaa: Ja zapłaciłem 10$ za rok (512MB, 10GBHDD) i mi wystarcza restartów częstych nie mam a używam od lutego.

root@minecash:/var/www/_builds# speedtest-cli --server 3702

Retrieving speedtest.net configuration...

Retrieving speedtest.net server list...

Testing from ColoCrossing (172.245.24.177)...

Hosted by LNET (Lodz) [6883.79 km]: 12.954 ms

Testing download speed........................................

Download: 70.67 Mbit/s

Testing upload speed..................................................

Upload: 14.94 Mbit/s