Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SlodkiLeon

SlodkiLeon

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 502
  • Znaleziska 174
  • Mikroblog 328
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
SOULFLY
SOULFLY
SOULFLY
14 godz. i 32 min temu
  • 5
682 dni rocznego, samotnego vanlife robi swoje. #yanek #gejzpasji #pasozytzpasji
SOULFLY - 682 dni rocznego, samotnego vanlife robi swoje. #yanek #gejzpasji #pasozytz...

źródło: 1000054408

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 13 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 8
@SOULFLY: Może łokieć onanisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rtone
rtone
18 godz. i 20 min temu
  • 14
Nawiedził cię #korsir umorusany, daj plusa a nigdy nie będziesz musiał sprzątać w garażu
rtone - Nawiedził cię #korsir umorusany, daj plusa a nigdy nie będziesz musiał sprząt...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 o 16.32.15

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 13 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@rtone: Legenda głosi że jak pojawi się porządek w garażu, to słońce zgaśnie i będzie armagedon. Więc wieruszowski zakon rycerzy cybantów, kultywuje święty obrządek sprzątania bez końca i tylko dzięki nim możemy się cieszyć długimi dniami w czerwcu.
  • Odpowiedz
97kubakacz
97kubakacz
97kubakacz
17.06.2026, 15:16:59
  • 35
Przyjechał na event nic o nim nie wiedział, rowery w mieście wymysł ekologiczny, konfitura wiadomo zły. Rzekł światowiec z Wieruszowa bez języków.
#korsir
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 17.06.2026, 16:06:39 via Wykop
  • 16
@97kubakacz: rower to tylko jest przydatny jak żaden złomek nie odpala i głód kebaba jest za mocny
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
17.06.2026, 05:33:10
  • 37
#polityka świat się już po tym apelu nie podniesie a Niemiec już nie ma XD
CipakKrulRzycia - #polityka świat się już po tym apelu nie podniesie a Niemiec już ni...

źródło: 1000000876

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 17.06.2026, 07:01:12 via Wykop
  • 3
@CipakKrulRzycia: właśnie wróciłem z lidla, nie będzie mi sakiewicz mówił jak mam żyć!
  • Odpowiedz
programista70k
programista70k
17.06.2026, 04:50:05
  • 797
Jak oni chcieli bronić polskich granic, skoro przy pierwszej lepszej konfrontacji dostają w------l, płaczą przed kamerami, że Niemcy ich bija i zbierają kasę na prawników? Coś tu chyba nie zagrało

#polityka #bekazpisu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 17.06.2026, 05:56:33 via Wykop
  • 347
@programista70k: Pierwsza polska wyprawa krzyżowa zakończyła się niepowodzeniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
16.06.2026, 07:19:54
  • 1
#korsir
Hej specjalisto @Korsir jest zadanie do wykonania.
Knoblauch - #korsir 
Hej specjalisto @Korsir jest zadanie do wykonania.

źródło: 1000098685

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 17.06.2026, 05:27:20 via Wykop
  • 4
@javelin: Na RODOS pod Warszawą
  • Odpowiedz
MaikeloByalkovo
MaikeloByalkovo
15.06.2026, 09:36:09
  • 0
Za niedługo możemy zmieniać nazwę na Indiokraina, ewentualnie Ukroindie, zdecydowanie za dużo tego ukraińskiego oraz hindi na ulicach, w kołchozach, w sklepach, no po prostu wszędzie xD

#polska #imigranci #ukraina #indie #politykamigracyjna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 15.06.2026, 10:13:42 via Wykop
  • 1
@polak-p: Razem z polskim powietrzem wdychają nasz Polski smog, ciężko produkowany przez Polaków w kopciuchach i starych passatach!
  • Odpowiedz
pietrek16
pietrek16
14.06.2026, 12:17:13
  • 17
#korsir Film o niczym, pozdrawiam

Oto streszczenie 475. odcinka vloga z kanału Korsir:

Prace w warsztacie i nowe oświetlenie: Autor rozpoczyna odcinek od informacji o oficjalnym założeniu konta w hurtowni motoryzacyjnej Autopartner, co ułatwi mu zamawianie części [00:14]. Ze względu na deszczową pogodę rezygnuje z prac na zewnątrz i skupia się na garażu, gdzie montuje drugą linię oświetlenia ledowego firmy Smart LED [01:21]. Prace montażowe oraz podłączanie elektryki okazują się bardziej czasochłonne,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 14.06.2026, 19:52:21 via Wykop
  • 9
@pietrek16: quadem z przyczepką mógłby pojechać.
  • Odpowiedz
anoonek95
anoonek95
anoonek95
12.06.2026, 23:46:23
  • 1
#korsir jak obstawiacie zdąży zrobić dżipa przed wakacjami

czy dżipek bedzie gotowy do wakacji...

  • tak 1.7% (3)
  • nie 62.5% (110)
  • sprzeda go na części 35.8% (63)

Oddanych głosów: 176

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 13.06.2026, 05:28:08 via Wykop
  • 13
@anoonek95: jego życie to wieczne wakacje, więc ma jeszcze trochę czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kakoq
Kakoq
12.06.2026, 20:48:09
  • 1
#korsir myślicie że poleciał do Londynu?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 13.06.2026, 05:27:07 via Wykop
  • 8
@Kakoq: a co? Odyn znalazł w Tamizie nową przyczepkę albo części do jeepa?
  • Odpowiedz
grzegorz710
grzegorz710
11.06.2026, 20:33:29
  • 3
#korsir a gdzie jest Lech?? Zniszczyliście najlepszą postać z tego uniwersum
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 12.06.2026, 05:45:29 via Wykop
  • 8
@grzegorz710: Może Lech wrócił do domu i zaczął sprzątać w garażu.
  • Odpowiedz
lotnik-13d
lotnik-13d
lotnik-13d
10.06.2026, 12:23:03
  • 23
#korsir Hit odcinek 3 dniowy załadowane 2 przyczepki złomu :D
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 10.06.2026, 14:09:54 via Wykop
  • 9
@raizo777: co korsir garaż posprząta albo złom wywiezie, to felga z bandziorkiem w nocy na złość przywiozą
  • Odpowiedz
boilermontis
boilermontis
boilermontis
07.06.2026, 17:28:05
  • 26
Gdy chciałeś za jednym razem przełożyć tyle kostki, co jeszcze nigdy nie przekładałeś ;-)

#korsir
boilermontis - Gdy chciałeś za jednym razem przełożyć tyle kostki, co jeszcze nigdy n...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 08.06.2026, 10:06:56 via Wykop
  • 0
@boilermontis: Kuba smutny, jakby Michał miał na sprzedaż kolejnego złomka ale sprzedał go komuś innemu.
  • Odpowiedz
SlodkiLeon
SlodkiLeon 07.06.2026, 19:19:45
  • 3
#f1 ma ktoś może statystyki wyprzedzeń na tegorocznym gp Monako? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaoen9
kaoen9
07.06.2026, 19:22:15 via Wykop
  • 5
@SlodkiLeon: na 1 okrążeniu 20 wyprzedzań było!!!!
  • Odpowiedz
TickJackson
TickJackson
07.06.2026, 19:24:40 via Wykop
  • 5
@SlodkiLeon: A dobrze
  • Odpowiedz
dbwlkppp
dbwlkppp
dbwlkppp
06.06.2026, 17:10:24
  • 5
#korsir https://www.youtube.com/watch?v=AhQHo1QHj84 Wy się śmiejecie z Korsira że on mango tv robi a on gra już nawet w reklamach w telewizji łyso wam teraz???
dbwlkppp - #korsir https://www.youtube.com/watch?v=AhQHo1QHj84 Wy się śmiejecie z Kor...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 06.06.2026, 22:03:25 via Wykop
  • 2
@dbwlkppp: a w ręku dzielnie niesie kolejny kontener na kantówki i opony do kolejnego projektu samochodowego
  • Odpowiedz
FunkyMonkey
FunkyMonkey
03.06.2026, 15:34:13
  • 22
Teraz ten cholerny #korsir to już przesadził ze swoją zawiścią…

#felgoobijacz
FunkyMonkey - Teraz ten cholerny #korsir to już przesadził ze swoją zawiścią…

#felgo...

źródło: IMG_1953

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 04.06.2026, 19:14:56 via Wykop
  • 6
@FunkyMonkey: Gdyby felga robił wszystko porządnie, dokładnie i powoli to nie byłoby czegoś takiego. A ten szybko jeepa skończyć, zrobić podwórko, naprawić ciężarówkę. Gdyby spędził kilka odcinków na dobranie odpowiedniego sprzętu od yato i test oleju to nie byłoby tego problemu.
  • Odpowiedz
raizo777
raizo777
01.06.2026, 08:41:20
  • 15
Z tego jeszcze będzie niezła drama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korsir #felgoobijacz
raizo777 - Z tego jeszcze będzie niezła drama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korsir #felgoobijacz

źródło: 2026-06-01_104038

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 01.06.2026, 10:35:21 via Wykop
  • 19
@raizo777: kurde, a co jak te gejowskie żarty Odyna to wcale nie żarty i Albania to taki sosnowiecko-wieruszowskie Brokeback Mountain ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4123
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 01.06.2026, 06:44:16 via Wykop
  • 0
@programista30k: Widzę to Pan, Panie Tusk? Już prawie 4000 plusów! Tej siły już nikt nie zatrzyma, nie ma Pan już wyboru!
  • Odpowiedz
marek-linux
marek-linux
marek-linux
31.05.2026, 17:49:39
  • 12
#humorobrazkowy #korsir
marek-linux - #humorobrazkowy #korsir

źródło: IMG20260531165148

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 01.06.2026, 05:59:05 via Wykop
  • 2
@marek-linux: Może przygody Kuby z urzędem w Wieruszowie zwiększyły sprzedaż monitorów i od teraz w każdym markecie RTV, będą leciały vlogi naszego bohatera.
  • Odpowiedz
Kreewetka
Kreewetka
Kreewetka
29.05.2026, 19:27:01
  • 6
#yanek #odyn #korsir
Wielki powrót już niedługo. Czego się spodziewacie po pierwszym odcinku? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiLeon
SlodkiLeon 30.05.2026, 09:07:23 via Wykop
  • 0
@Kreewetka: Porządnego treningu lewej ręki
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.08.2013

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking