@dodi-lukebakio: dobra, jakiś tam Hanfmann, będzie wygrana spokojna, potem Darderi - grali ze sobą w Monte Carlo, będzie zwycięstwo, Paul - rok temu Hubcio przegrał z nim na mączce ale teraz Paul jest w gorszej formie a Hubson jest w lepszej, będzie wygrana, Zverev jest słaby, potem jest chyba de Minaur, ale to mączka, więc jest szansa na zwycięstwo, w półfinale będzie albo Novak (ale wątpię bo będzie ładować baterie
Paul wygrał Charleston. Pokonał wielu ze swojej kategorii w pewnym stylu, więc raczej się z Tobą nie zgodzę w tej kwestii. Madryt zawaliło wiele dobrych graczy w obu federacjach @dodi-lukebakio:
źródło: 1000012300
Pobierz