@bombastick: Nie śmiejcie sie z nich. Ja doceniam, że sie uczą. Na początku kilka razy wysyłali strażaków do akcji zaraz pp ataku. Wówczas w palącej rafinerii wybuchły kolejne zbiorniki i instalacje często zamiatają strażaków wrez ze sprzętem z powierzchni ziemi. Teraz juz sie nauczyli, że tzreba poczekać aż sie wypali i wysłać strażaków do dogaszania.
Sami też sie powinniśmy sie uczyć, bo my mamy rafinerie 2 i zostaną one zrównane
Nie śmiejcie sie z nich. Ja doceniam, że sie uczą. Na początku kilka razy wysyłali strażaków do akcji zaraz pp ataku. Wówczas w palącej rafinerii wybuchły kolejne zbiorniki i instalacje często zamiatają strażaków wrez ze sprzętem z powierzchni ziemi. Teraz juz sie nauczyli, że tzreba poczekać aż sie wypali i wysłać strażaków do dogaszania.
@orkako: to wynikało z tego, że liczyli że da się ugasić
wyłączenie prądu nie jest takie proste jak zbombardowanie 2 rafinerii
@megawatt: Nadal jest to dość łatwe w wykonaniu. Gdyby nie zachód, Ukraina juz miałaby wybombardowaną sieć energetyczną. Po za tym czym chcesz napędzać statki, samoloty i sprzęt wojskowy? Prądem?
Gdyby nie zachód, Ukraina juz miałaby wybombardowaną sieć energetyczną. Po za tym czym chcesz napędzać statki, samoloty i sprzęt wojskowy? Prądem?
@orkako: łatwiej ogarnąć logistykę mniejszej ilości paliwa niż podtrzymywać import paliwa dla całej gospodarki wszystkiego na prąd nie zamienimy - samolotów nie da rady, statki zależy - pierwsze statki były 100% OZE, ale napęd wspomagany wiatrem już mamy w prototypach sprzęt wojskowy - od paliwa tutaj nie uciekniemy długo,
Przypomnienie: lek na który zbierane są pieniądze nazywa sie Elevidys i nie został on dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej z jednego powodu -
#ukraina #wojna #rosja
Pienkne, wzruszyłem się.
@Nusantara: co ty człowieku gadasz? Spójrz jaka technologia! Ile krajow ma takie rafinerie do przejmowania rakiet?
źródło: IMG_0116
PobierzSami też sie powinniśmy sie uczyć, bo my mamy rafinerie 2 i zostaną one zrównane
@orkako: to wynikało z tego, że liczyli że da się ugasić
@megawatt: Nadal jest to dość łatwe w wykonaniu. Gdyby nie zachód, Ukraina juz miałaby wybombardowaną sieć energetyczną. Po za tym czym chcesz napędzać statki, samoloty i sprzęt wojskowy? Prądem?
@orkako: łatwiej ogarnąć logistykę mniejszej ilości paliwa niż podtrzymywać import paliwa dla całej gospodarki
wszystkiego na prąd nie zamienimy -
samolotów nie da rady,
statki zależy - pierwsze statki były 100% OZE, ale napęd wspomagany wiatrem już mamy w prototypach
sprzęt wojskowy - od paliwa tutaj nie uciekniemy długo,