Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy #rozowepaski #fitness #fitnessboners #rozowekoksy

Oto co IFBB Bikini Australii piszę o tyłku:

My tips for a better butt

- Warm up for at least 5 - 10 minutes

-Use weights, not just only your body weight

-Eat protein and carbs, your glutes are just like any other muscle

-Walk stairs or hills as much as possible (or take every 2nd stage and squezze your butt together as hard as possible)

-Deep clean squats are better than many half squats

-Squat, Lunge and Deadliftsr are my fav exercises

Have fun !!!

Więc, przestancie ruszac nogami na pedalskich maszynach na minimalnych ciezarach lub uzywac orbitreka przy 80hr a wezcie sie za ciezary i diete
amarantowy - #silownia #mikrokoksy #rozowepaski #fitness #fitnessboners #rozowekoksy
...

źródło: comment_PYpsxDhvlb7d1g6jb89l78SPQeUpCp2y.jpg

Pobierz
  • 10
@amarantowy: @ludzki_mammograf: tez mi sie nie podoba troche jej sylwetka co jest fenomenem bo zawyczaj zawsze mi sie fitness sylwetki podobaja. poza tym gadasz glupoty, nie mowie zeby bez sensu machac na maszynach bez diety (ale o ile dziewczyna ma juz sylwetke to i tak to jest zajebiste i lepsze niz nic), ale cwiczy sie to co daje nam najlepsze efekty a nie to co pro elo fitness bikini albo
@duraven: Nie, przeslanie jest takie, ze uzywanie maszyn gdzie laska siedzi i pisze sms machajac 30x na serie nie ma sensu.

Podała wszystko, co jest potrzebne do fajnej sylwetki, lepszej lub gorszej.
@duraven: Problem w tym, że większość osób do których jest kierowany ten tekst nie spróbowała wszystkich dostępnych opcji. Zaczęli od maszyn i na nich pozostali, bo dają efekty. Gdyby dali szanse wolnym ciężarom to by zauważyli, że efekty są jeszcze większe.
@amarantowy: wedlug mnie nic odkrywczego nie podala, poza tym zauwaz ze typ wspomnianej przez Ciebie osoby z takim podjesciem pochodzi pare tygodni na poczatek sezonu i odpusci i tak

@mistra: szczerze mowiac to ja kojarze znikoma ilosc dziewczyn ktore chodzily na silownie dluzej niz pare tygodni, wiec nie ma co sie dziwic, takie którym sie nie znudzilo sobie ogarnely wszystko

Po prostu najwazniejsze dla dziewczyny wedlug mnei to po prostu