Wpis z mikrobloga

pod jednym znaleziskiem/wpisem o zagranicy lament że sprzątaczka zarabia nawet 1000 euro a ceny są takie same, pod tym wpisem beka że babka chce zarabiać 500euro jako przedstawiciel. po prostu cały wykop
  • Odpowiedz
@Pchelka87: ale nie stawiaj na równi człowieka pracującego z tępą dzidą

sam mówisz że twój seba jest fachowcem, ukończył zespół szkuł i jest prawdopodobnie ślusarzem, mechanikiem czy kims innym kto ma FACH W RĘKU - i dla takich ludzi wieczny szacunek, że potrafią się czymś zająć i utrzymać wykonując przy tym prawdziwie przydatną pracę

ale tępa p---a od opa prawdopodobnie nie umie KOMPLETNIE NIC poza chlaniem i obrabianiem gały (ok,
  • Odpowiedz
@Pchelka87: Ale tu nie chodzi o to, że ma wpisaną śmieszną szkołę na fesjbuku i chce zarabiać dwa koła. Nie oszukujmy się - i ja znam takich ludzi i ty też - w dupie mają naukę (nie mówię o szkole, ale o zawodzie/umiejętnościach), nic im się nie chce, nie mają żadnych ambicji, w liceum się o---------ą, albo wybierają zawodówkę i się cieszą, że luz w szkole (hehe), a później płacz,
  • Odpowiedz
@janek_kos: @silent66: Człowiek złota rączka. Naprawi wszystko, co się rusza i posiada elementy mechaniczne. Z wykształcenia i zawodu ślusarz.

@niewiemjaktoologinowac skąd wiesz, że tępa dzida? nie oceniaj ludzi po jednym wpisie na facebooku. Poza tym wspomniałem o ww. człowieku własnie przez to, że autor wpisu i plusujący go podobnie oceniliby fachowca, o którym mówię. Błędy ortograficzne w co drugim słowie, brak dobrych szkół w wykształceniu i zdjęcia sugerujące, że pół życia siedzi pod budką z piwem.

Pozory mylą. Nie oceniajcie ludzi po jednym zdaniu na portalu społecznościowym. Mam dość szerokie grono znajomych i powiem wam, że 10 lat temu, gdy wybieraliśmy szkoły wyższe wielu kpiło z tych, którzy kończyli zawodówki lub "tyrali" za grosze lub za
  • Odpowiedz
@Pchelka87: nadal mylisz ludzi coś potrafiących/chcących się nauczyć z roszczeniowymi leniami

ja jak najbardziej poważam prace fizyczne i zawody wymagające dużych umiejętności manualnych i nigdy mnie nie bierze zazdrość, bo wiem że kto jak kto ale spawacze, ślusarze, mechanicy itp akurat pracują na to co mają

ale nie wyskakuj z takimi porównaniami w tym temacie, widac ze dziewucha tępa i nie posiada zadnych konkretnych umiejetnosci - do tego roszczeniowa, bo
  • Odpowiedz
@Pchelka87

Bronisz kolego po prostu, z całym szacunkiem, przegranej sprawy. Owszem, ludzie są różni, a brak studiów i skończenie zawodówki w żadnym wypadku nie oznacza, że ktoś przegrał życie. Również znam ludzi z zawodowym fachem (mechanik, stolarz, itp) którzy są świetni w swoim fachu i mają z tego profit w postaci dobrej kasy. O przegraniu świadczy bardziej postawa, a kiepską postawą można wykazywać się również po wspomnianych przez Ciebie UW albo
  • Odpowiedz
@Pchelka87:

Ja bym jej nie zatrudnił nawet do koszenia trawy. Serio.

Po samym wpisie widać że praca jej nie interesuje, czytam to ogłoszenie i widzę:

-chce dwa koła na miesiąc, nie ważne za co ale byleby się nie schylać. Mogę postać w sklepie albo robić coś innego czego nie da się zmaścić.
  • Odpowiedz
Otóż KAŻDA osoba, którą spotykacie w życiu jest w czymś lepsza od was


@Pchelka87: To zdanie wcale nie musi być prawdą. Może być ktoś, kto jest we wszystkim od nas lepszy i może być ktoś kto jest we wszystkim od nas gorszy, niby dlaczego zawsze coś ktoś musi mieć lepsze? Jakie prawo tym rządzi? Myślę, że znalazłoby się paru, którzy są ode mnie gorsi w absolutnie wszystkim nawet znam paru
  • Odpowiedz
@polny_zwierz: różni ludzie mają różne talenty, może o to chodzi

Śmieszni są ci wykopowi eksperci - pokaż ni skrin z fejsa (z szufladkujacym WSLiB) a powiem ci kim jesteś, co osiagniesz i jak skonczysz xD Powiem wam, osoby , które mają podniesione czoło potrafią nieraz lepiej na tym wyjść jak ci, którzy zgadzają się ochlapy. Oczywiście życie zweryfikuje.
  • Odpowiedz
@Pchelka87: akurat ja mam lepsze zdanie o absolwentach zawodówek niż j-----j swołoczy zwanej "młodymi wykształconymi z wielkich miast" na jakichś kierunkach z d--y, którzy poszli robić studia dla j------o papierka, a nie żeby się faktycznie chociaż podstaw tego co chcą robić nauczyć. Albo kończący edukację na gimnazjum aka "Wyższej szkole baunsu, lansu i dawania d--y we wszystkich aspektach życia i w dosłownym tego słowa sformułowania znaczeniu".

Ten Twój "typowy Janusz"
  • Odpowiedz