Wpis z mikrobloga

Specjalnie dla Ciebie (sic!) popytaliśmy. W pionie newsowym preferujemy FCP


@FaktyTVN: dzięki.

dobry montażysta potrafi składać w obu programach.


@FaktyTVN: nie nie nie, taką wiedzę to może 5-klasista posiąść. Dobry montażysta to wam z ciulowych nagrań dobry materiał sklei( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡ ͜ʖ ͡)
@FaktyTVN: to skoro Kuźniar pracuje w innej redakcji i nie możecie go wywalić ( #smuteczek ) to przekażcie mu chociaż, jak go zobaczycie na korytarzu, na parkingu lub w wc, że #mirko uważa go za przychlasta.


będzie mi się spało lżej jak będę wiedział, że on wie. pliiiiiiiiiiiiiiz!
Prosze prosze, mirko, hasztagi, gimbynieznajo i w ogole... Jakby na wykopie siedzial juz od dluzszego czasu. To jak to bylo? Bywalo sie tu wczesniej lub prywatnie?


@dr_gorasul: Uwierz lub nie, ale z całej tej listy tylko przekręcona nazwa mikroblogu jest wyjątkowa dla Wykopu. Ale owszem, bywaliśmy tu wcześniej (bez konta). Bardzo nam się tu podoba.
To znaczy? Inicjał osoby aktualnie odpowiedzialnej za Wykop? Ciekawy pomysł, przedyskutujemy :)


@FaktyTVN: Dzięki. Nie koniecznie muszą to być inicjały, ale byłoby wspaniale, gdybyście mogli się jakoś identyfikować.
@FaktyTVN: Co do AMA nie mam pojęcia, jak byłem mały to uważałem, że Jolanta Pieńkowska jest fajna bo jest ładna. Ale dziś już wiem, że nie o sam wygląd chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FaktyTVN:

Komentarze z mikro na żywo dotyczące właśnie prezentowanych faktów. Np. zaraz po przemówieniu Płemieła.

Możecie zrobić wpis na mikro tuż przed wydaniem, i prezentować komentarze (ba można by się nawet pokusić o HbbTv).
@FaktyTVN:

Różne redakcje, różni ludzie.


Co nie znaczy, że nie wykorzystujecie materiałów z TVN24.

Fajnie, że reagujecie na wpisy w Internecie, ale następnym razem róbcie to lepiej. Obiecaliście niedawno przedstawić harmonogram prac nad ustawą o NBP i dotrzymaliście słowa. Jednak posunęliście się do brzydkiej manipulacji twierdząc, że zapisy omawiane w trakcie rozmowy Belki z Sienkiewiczem pojawiły się już przed kontrowersyjną rozmową. Oparliście się jedynie na jakimś niepublikowanym nigdzie świstku papieru zaprezentowanym
@FaktyTVN: Zróbcie w końcu coś dobrego dla przedsiębiorców jakieś #ama czy cokolwiek co przestanie lansować lewackie hasła a poruszy nas ZPiP. Zapowiada się piękny koniec czerwca, chociaż raz zróbcie krok w bok od polityki i zajmijcie się czymś co naprawdę ważne, czymś co związane jest bezpośrednio ze zwyczajnym zjadaczem chleba.