Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie: Drodzy Mirkowie, podoba nam się tutaj coraz bardziej. :)

Dlatego mamy pewien pomysł: napiszcie nam, co moglibyśmy dla Was zrobić na Wykopie, co z #faktytvn czy #backstage pokazać, z kim - albo o czym - zrobić pierwsze #ama itp. Postaramy się zacząć sukcesywnie realizować propozycje, które zbiorą najwięcej plusów


  • 204
  • Odpowiedz
Pokażcie krok po kroku (nie musi być jakoś bardzo szczegółowo) jak wygląda powstawanie reportażu na dany temat - od czego się zaczyna i jak to wygląda po kolei, aż do momentu aż widzimy to w tv :)


@kicioch: do usług i miłego oglądania: Dziesięć godzin pracy reportera w cztery minuty :)
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: zróbcie fotkę z miejsca red. nacz. prowadzącego Fakty. Chcę się poczuć jak Kamil Durczok w Faktach o 19 mówiący do milionów telewidzów. Stół może być czysty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: pozwólcie mi wystąpić w Faktach jako komentator jakichś wydarzeń. Marzy mi się sława w głównym wydaniu ( ͜͡ʖ ͡€) Tylko koniecznie Katowice, bo jako wschodząca gwiazda, nie chcę jeździć nigdzie daleko ;)
  • Odpowiedz
Gdzieś moglibyście wplesc lennyface, na przykład na monitorku podczas faktów czy cos w ten deseń. Albo nagłówki kolejnych newsow ulozcie w "mirko".


@cu0_: Da się coś zrobić :)
  • Odpowiedz