Wpis z mikrobloga

@powodzenia: od 0 do milionera 9 lat a) 3 pdf b) 3 gif c) lol

100 uczniów z calej Polski skazanych na porażkę 100 drużyn wspierających podpiecznego finansowo,mentalnie 'nasze dziecko' rywalizujacych ze soba

wszystko opisane nagrane wszystko oparte o brak podrecznikow tylko filmy arty aplikacje

jedyny pisemny akt - 9 letnia książka

całość jako fundament badawczy dla wprowadzenia tego systemu edukacji w całym kraju świecie

cel zmiana systemu edukacji nie tylko
@gr00by: poddstawówka white - dobro pomoc gimnazjum 8 black przestrogi lol - przedsiebiorczosc kreatywnosc fundament dla naszej uczelni udowodnienie że pochodzenie,siano i geny nie mają nic wspólnego z sukcesem tylko system edukacji matiego
@powodzenia: bardzo mi smutno i zarazem czuję żeżuncje, że wardega (ten pedał #!$%@?) pochodzi z mojej okolicy, ba, nawet złapał mojego #rozowegopaska na jednym ze swoich filmików. jest nieśmieszny, na siłe, brzydki i jeszcze raz nieśmieszny. dodatkowo wielki bóldupy wzbudza we mnie to, że kopuje prawie wszystko od Andrew Hillsa - https://www.youtube.com/user/LAHWF - któremu to wszystko wychodzi. Uważam, że sam bym sie doskonale sprawdził jako taki 10 razy lepszy wardega ale