Wpis z mikrobloga

Dzwoni do mnie baba od tygodnia i ciągle te Zbychu!? Zbychu?! #!$%@?, zawsze się przestawiam jak odbieram obce numery i mówię prawilnie swoje nazwisko jak to robił ojciec mojego zioma z podstawówki jak odbierał domofon. Mówię swoje nazwisko i mówię słucham, ale nie #!$%@? tam to jednak pewnie Zbychu i #!$%@? ma baba co tam u was Zbychu i czemu się nie odzywacie. #!$%@? nikt normalnie nie dzwoni, mogłaby jakaś loszka pomylić numer i pogadać, jednak nie musi być ta sama baba, która budzi mnie po nockach w pracy i #!$%@? Zbyszkuje mi przez ten telefon. Albo dzwonią te pedały z głosem Kaszubskiego, co chcą mi wcisnąć jakieś taryfy. "CZEŚĆ #!$%@?, OBUDZIŁEM CIĘ? TAK!? TO #!$%@? ŚWIETNIE! WIESZ ILE LAT JESTEŚ JUŻ W NASZEJ SIECI? 6? TAK #!$%@? ZGADŁEŚ GENIUSZU TO JUŻ 6 LAT, CO BYŚ #!$%@? POWIEDZIAŁ NA PREZENT Z TEJ OKAZJI, #!$%@? MAMY SPAKOWANY #!$%@? PAKIET ZA 99,99 #!$%@? CO TY NA TO? NIE, NIE KORZYSTASZ AŻ TAK Z TELEFONU. #!$%@? MNIE TO OBCHODZI MASZ WZIĄĆ TEN PAKIET, BO BĘDĘ DO CIEBIE DZWONIŁ PRZEZ #!$%@? NASTĘPNY TYDZIEŃ I CIĘ #!$%@? NACHODZIŁ, STRASZYŁ TELEFONAMI ŻEBYŚ #!$%@?ŃCU WZIĄŁ TEN PAKIET. #!$%@? MNIE OBCHODZI, ŻE NIE KORZYSTAĆ DUŻO Z TELEFONU, PRZECIEŻ OSZCZĘDZASZ PEDALE #!$%@?. ZADZWONIĘ JUTRO #!$%@?, NAWET SIĘ NIE BĘDZIESZ SPODZIEWAŁ KIEDY." I dzwoni taki #!$%@?, brzęczy mi ten telefon w kieszeni kiedy obsługuje jakaś loszkę w robocie, kiedy szczerze do niej swój krzywy, bo jestem #przegryw i #tfwnogf i jedyny mój kontakt z dziewczynami to sprzedawanie im hot-dogów i tankowanie gazu. "RÓB #!$%@? SZYBCIEJ, NIE JEB SIĘ TAK TY #!$%@? PRZEGRYWIE. PEWNIE #!$%@? SIĘ TYM SOSEM, BO JESTEM TĘPĄ SZMATĄ I TAK ZWALE TO NA CIEBIE, ŻE TAK #!$%@?ŁEŚ SOSU I KAŻE CI WYLIZAĆ TE PLAMY, BO JESTEŚ TAK #!$%@?, ŻE NADAWAŁBYŚ SIĘ TYLKO DO PODAWANIA SERWETEK." #boldupy #boldupymotzno #telefony #gorzkiezale #praca #tfwnogf #tmobile #truestory #heheszki #zycie #pasta
  • 2