Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z podludzi wołających w co drugim komentarzu w co drugim znalezisku na głównej @FaktyTVN i puchnących z dumy, jakby samego dyrektora tvn czy c--j wie kogo przesłuchiwali podczas komisji śledczej, a nie jakiegoś studenciaka praktykanta prowadzącego profil, który ma w------e na wszystko i wszystkich, a najbardziej na opinię wykopków xD

Nie wiem, czy to sposób na łatwe plusy? Pokazanie O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY WYKOPEK KOMENTATOR PUBLICZNIE MASAKRUJĘ TEFAŁEN CO KŁAMIE xD Wiara, że profil na wypoku prowadzi ktoś, kto ma jakikolwiek realny wpływ na ten.... program w telewizji?

@FaktyTVN: ile dostaliście w łapę?


@cerastes

@FaktyTVN naprawdę Wam nie wstyd?


@yodaa1

@FaktyTVN: co wy na to? przedstawiliście tylko i wyłącznie stronę cyganów, dawno tak jednostronnego materiału nie widziałem. "Z mieszkańcami Andrychowa rozmawiała Kasia Jaroszyńska" otóż nie z mieszkańcami, z grupką cyganów żyjących z zasiłku i mieszkających w lokalach komunalnych.


@ktoosiu

@FaktyTVN parafrazując, nie pierwszy raz kłamiemy i robimy z widzów debili, ale tak słabo jak teraz to chyba jeszcze nie było.


@Nexiu

#aferatasmowa #bekazpodludzi #shitwykopsays
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach