Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z podludzi wołających w co drugim komentarzu w co drugim znalezisku na głównej @FaktyTVN i puchnących z dumy, jakby samego dyrektora tvn czy c--j wie kogo przesłuchiwali podczas komisji śledczej, a nie jakiegoś studenciaka praktykanta prowadzącego profil, który ma w------e na wszystko i wszystkich, a najbardziej na opinię wykopków xD

Nie wiem, czy to sposób na łatwe plusy? Pokazanie O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY WYKOPEK KOMENTATOR PUBLICZNIE MASAKRUJĘ TEFAŁEN CO KŁAMIE xD Wiara, że profil na wypoku prowadzi ktoś, kto ma jakikolwiek realny wpływ na ten.... program w telewizji?

@FaktyTVN: ile dostaliście w łapę?


@cerastes

@FaktyTVN naprawdę Wam nie wstyd?


@yodaa1

@FaktyTVN: co wy na to? przedstawiliście tylko i wyłącznie stronę cyganów, dawno tak jednostronnego materiału nie widziałem. "Z mieszkańcami Andrychowa rozmawiała Kasia Jaroszyńska" otóż nie z mieszkańcami, z grupką cyganów żyjących z zasiłku i mieszkających w lokalach komunalnych.


@ktoosiu

@FaktyTVN parafrazując, nie pierwszy raz kłamiemy i robimy z widzów debili, ale tak słabo jak teraz to chyba jeszcze nie było.


@Nexiu

#aferatasmowa #bekazpodludzi #shitwykopsays
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

im nie wstyd


ich materiał.

@yodaa1: j-----e xD ty naprawdę wierzysz, że to ONI - ci tworzący materiały - prowadzą ten profil, nie? xD
  • Odpowiedz
@ryhu:

Wieczna beka z podludzi którzy myślą ze ktoś cisnący temu profilowi jakoś strasznie to przeżywa. Ta stacja to dno i skoro się tutaj produkuje jakiś praktykant to niech sobie poczyta co ludzie myślą o miejscu jego pracy. Nikomu się tutaj krzywda nie dzieje, a twój wpis to idealny jak to ująłeś sposób na łatwe plusy.
  • Odpowiedz
to niech sobie poczyta co ludzie myślą o miejscu jego pracy.


@JaroslaPolskeZbaw: lol, Ty rozumiem wykonujesz pracę zgodną ze swoimi ideami, niczym ten rycerz lśniącej zbroi? Jak znam życie, to jego g---o obchodzi co ludzie myślą o miejscu jego pracy. Ale co tam NIECH WIE CO LUDZIE MYŚLO, HEHEHLENA, NARUD PRZEMUWIŁ. Mnie by g---o obchodziło, dopóki by mi się to opłacało. A oni przeżywają jak sam s-------n: wejdź na główną
  • Odpowiedz
@ryhu:

mnie to nie obchodzi co on myśli, to konto to dobre miejsce do uzewnętrznienia swojej złości na działalność tej stacji. Skoro się tutaj panoszy to niech sie liczy z takimi wyzwiskami

Ale co tam NIECH WIE CO LUDZIE MYŚLĄ, HEHEHLENA, NARUD
  • Odpowiedz
mnie to nie obchodzi co on myśli, to konto to dobre miejsce do uzewnętrznienia swojej złości na działalność tej stacji


Doskonałe myślenie - jesteś bezradnym szaraczkiem, który g---o może zmienić bo nikt decyzyjny nie zechce nawet z tobą gadać, a czujesz się ruchany przez np. urząd skarbowy? Idź do okienka i zapłać pani Halince podatek jednogroszówkami - niech liczy 3 godziny głupia k---a bez honoru i godności człowieka, bo inaczej by tam nie pracowała! US tak bardzo ukarany, władza musi się z tobą liczyć, minister finansów płacze po nocach!

W-----a cię służba zdrowia?

Idź
  • Odpowiedz
przeciez wcześniej pisałeś, że ta osoba i tak zapewne sie tymi wpisami nie przejmuje.


no właśnie, zaczynasz rozumieć - właśnie dlatego wspomniana wieczna beka z tych, co myślą, że się przejmuje i walczą z reżimem pisząc zacytowane brednie.

miło że się przyznajesz( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JaroslaPolskeZbaw: nie doceniasz mnie, jakby ten był obliczony na atencję, to d--------m tag #afera i #heheszki,
  • Odpowiedz