@Lmaoxdd13: ja trzymam przynajmniej do dywidendy, jak spadnie to może jeszcze dokupię. Ale dywidenda powinna być w okolicach 7-8% przy aktualnym kursie
@pepedros: ja mam trochę Fomo jak patrzę na nasdaqa i chciałbym się załadować znowu , ale nie wiem czy nie będę potrzebował kasy w ciągu najbliższych 3-5 lat. A jak tam p--------e to będę inwestorem długoterminowym na najbliższe 10 lat :D.
Chociaż jedna z pierwszych lepszych inwestycji Buffetta to była właśnie firma ubezpieczeniowa - GEICO
@Lmaoxdd13: tylko tutaj trochę nie ma co upaść. Wiadomo, że mogą mieć słabsze momenty, ale to zawsze będzie topowa spółka, szczególnie jak się połączą z PEKAO.
#pzu #gielda
źródło: {7C5872CF-D159-468B-B3B3-AD8F709DCB76}
PobierzChociaż jedna z pierwszych lepszych inwestycji Buffetta to była właśnie firma ubezpieczeniowa - GEICO
Dla chętnych ciekawa prezentacja wyników: https://www.pzu.pl/_fileserver/item/1565110